Results 1 to 3 of 3

Thread: Multi CardServer r75

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Multi CardServer r75

this version is fixed to minimize wrong codes, the cache is full of bad cw and forwarding cache spread them to all peers.

* removed tracker and forwarded hits from csp cache and cacheex, so only your filtered local cache will be sent to peers and you will save a lot of bandwidth.
    * disabled connections with old mcs revisions (sending sometimes wrong codes as r63)
    for your local oscam or csp you must add the cache line as below to connect with this version
    CACHE PEER: myhost.com 12345 { csp=yes }

* fixed freecccam server and connection/login bugs
    Днес обнових до последната версия на multics и съм много доволен как работи. Натоварването на процесора е минимално все едно не използваш кеша си с нормални линии само.
    Все повече използва от oscam cacheex което е много радващо. Блокиран е кеша от csp и старите версии на multics които са правили проблема. За получаване кеш от csp или директен кеш от oscam трябва да се добави параметъра csp в линията. Работи така добре, че ви съветвам да го изпробвате.
    Attached Files Attached Files

Re: Multi CardServer r75

Вече го изпробвах ме. Най-слабата версия до сега. Масово всички, които го пробват се връщат към по стари версии. Мога да поста и линк с коментарите, но който иска да прочете, знае кой е официалния форум на mcs.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Re: Multi CardServer r75

Quote Originally Posted by galiano View Post
    Вече го изпробвах ме. Най-слабата версия до сега. Масово всички, които го пробват се връщат към по стари версии. Мога да поста и линк с коментарите, но който иска да прочете, знае кой е официалния форум на mcs.
    Виж ги повечето са разни манговци дето ги е яд че са им орязали държавите. Другата реват че нямало тракер опция или това да ти изтича времето на акаунта и последните са че фрий сървъра не бачкал. Като цяло аз не използвам нито една от тези опции и смея да твърдя че настройките са ми добре.
    Просто се отървах от целия не нужен кеш процесора не се товари изобщо и вече мога да използвам пълноценно и кеша от оскам.
    Според мен тази версия е супер ако имаш прилична размяна с добри сървъри и коректни настройки.

Досега натоварването ми е било винаги около 1 сега е

load average: 0.16, 0.23, 0.29