Results 1 to 2 of 2

Thread: Sky sat

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Sky sat

  ka ndonjeri ide per kete lloj aparti "Sky sat mimi Hd pvr ready" punon ne enigma 2, dhe nese po ku mund te gjej ndonje imazh dhe si mund tja fusim kete imazhh ??? faleminderit

 2. #2
  VIP Member OVES12's Avatar
  Join Date
  16-06-2009
  Location
  Shqiponja
  Posts
  2,089
  Uploads
  1,124

  Re: Sky sat

  shiko njeher ketu ose ketu mbase ka dicka per ate qe po kerkon

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •