Results 1 to 2 of 2

Thread: tbs 5925......

 1. #1
  Senior Member ferrariteam's Avatar
  Join Date
  20-01-2009
  Location
  italy
  Posts
  281
  Uploads
  0

  Thumbs up tbs 5925......

  Te me falin admin.....por nuk dija ku ta vendosja...kom rreth 4muaj qe disponoj tbs 5925 por nuk e vej dot ne pune ...ndonji ndihme nga forumi i kom instluar te gjith drjverat e ri si dhe win.media center por asgje ,ps ket tuner cart e dua te shoh kanalet multistream....jam ne pritje ft.

 2. #2
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,720
  Uploads
  269

  Re: tbs 5925......

  Quote Originally Posted by ferrariteam View Post
  Te me falin admin.....por nuk dija ku ta vendosja...kom rreth 4muaj qe disponoj tbs 5925 por nuk e vej dot ne pune ...ndonji ndihme nga forumi i kom instluar te gjith drjverat e ri si dhe win.media center por asgje ,ps ket tuner cart e dua te shoh kanalet multistream....jam ne pritje ft.
  ne qofte se i ke instaluar draiverat ne rregull perdore windows media center hap media center shko tek tv pastaj tv signal te kerkon yes jepi ok dhe lere te kerkoi te del vendi se ku rri ndiq proceduren me poshte ke dhe guiden

  KETU

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •