Results 1 to 3 of 3

Thread: Prezantim

 1. #1
  New Member
  Join Date
  13-01-2014
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Prezantim

  Pershendes gjithe forumin shpresoj qe te jete sa me rezultativ per te gjithe ne!

 2. #2
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,754
  Uploads
  20

  Re: Prezantim

  Quote Originally Posted by ARUSH View Post
  Pershendes gjithe forumin shpresoj qe te jete sa me rezultativ per te gjithe ne!
  Miku im tema e prezantimeve eshte KETU

 3. #3
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Re: Prezantim

  Quote Originally Posted by ARUSH View Post
  Pershendes gjithe forumin shpresoj qe te jete sa me rezultativ per te gjithe ne!
  Taksirat e ke, por pershendetjen duhet ta besh ne temen e duhur qe eshte kjo ketu: http://www.satsupreme.com/showthread...B-ri!!!/page45

  Hidhi dhe nje sy rregullave ketu http://www.satsupreme.com/showthread...orja-e-Forumit

  Kjo Mbyllet

Similar Threads

 1. prezantim
  By sonj in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 07-04-2012, 15:55:36

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •