Results 1 to 4 of 4

Thread: PremiumX 8500SF

 1. #1
  New Member
  Join Date
  04-06-2005
  Posts
  2
  Uploads
  0

  PremiumX 8500SF

  Ju lutem nese ka mundesi te me tregoni se çfare versioni te softit ka PremiumX
  8500 SF ,sepse e kam instalu versionin e fundit dhe kam nje problem me nderrimin e kanaleve (eshte shume i ngadalshem)
  Flm nese ma jepni nje ide se si ta kaloj kete problem aktual .

 2. #2

  Angry Re: PremiumX 8500SF

  pershendetje

  premiumX8500 ne fakt nuk e njoh mir, por premium x verzionet tjera jan te ngadalshem dhe ndodh qe te fiken apo te ngadalsojn hapjen e ndonje kanali, pa mar parasysh se cili version i softit esht do ta kesh te njejtin problem,,,, ashtu esht vet aj lloj i receiverit. shpresoj te gjesh ndonje zgjidhje.

  Scorpion-x

 3. #3
  New Member
  Join Date
  06-11-2006
  Posts
  4
  Uploads
  7

  Re: PremiumX 8500SF

  per me shume vizito kete site: premiumx.eu ok dhe aty i ke te gjitha. respekte

 4. #4
  New Member
  Join Date
  04-06-2005
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: PremiumX 8500SF

  FLM per pergjigje !

Similar Threads

 1. PremiumX Tools
  By Satty in forum PremiumX
  Replies: 2
  Last Post: 15-12-2009, 01:08:02
 2. PremiumX Firmware
  By PAN in forum PremiumX
  Replies: 13
  Last Post: 15-12-2009, 01:04:13
 3. PremiumX Chat
  By kcmg in forum PremiumX
  Replies: 8
  Last Post: 31-07-2006, 15:02:35
 4. Premiumx!!!!!!!!!!! Multi?????????
  By fufu37 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 27-11-2005, 12:18:10
 5. Premiumx Board
  By gisolu67 in forum German / Deutsch
  Replies: 4
  Last Post: 30-09-2005, 07:00:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •