Page 1 of 16 123611 ... LastLast
Results 1 to 10 of 152

Thread: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  257
  Uploads
  0

  Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  TRING SATELITOR KALON NE MPEG-4

  Platforma dixhitale Tring, nga data 1 mars do te beje kalimin e transmetimeve satelitore ne formatin MPEG-4 duke shtuar numrin e kanaleve ne 50 dhe duke rritur cilesine e transmetimit.

  Pyetje cfare do te ndodhe???Si puna Hd-ve te duxhitalbit???

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  ndoshta, kush i pengon? esht normale te shkelesh ligjet ne shqiperi, po ben te njejten gje si dga

  te shofim

  ***useless quote***

 3. #3
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,348
  Uploads
  49

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Nuk mendoj qe tring do bej nje gafe te tille,sepse kjo do te thonte nje falementim total.
  DigitAlb ka sportin,bigbrother,portokalli,qe i japin te ardhura.
  Ne Itali sky vitin e fundit ka humbur shume kliente.

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  11-04-2010
  Posts
  158
  Uploads
  0

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Sipas nje interesimi nga ana ime thuhet qe nuk do te kete pairing.
  Sidoqofte te presim.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  257
  Uploads
  0

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  ***useless quote***

  Lind pyetja........... pse po i nderrojne kartat??

 6. #6
  Patience & Reflection Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  889
  Uploads
  26

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Ore pyeta un tek don bosko dhe eshte e sigurt qe ka pairing!Me ate aparat qe do aktivizohet per here te pare vetem me ate aparat tring do punoj...Pra do lindi e do vdesi me nje aparat tring.Nqs aparati digjet do digjet dhe karta smart ;) Si puna windows 8

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2009
  Location
  Kosova
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Un ka pyetur te nje dyqan tring ne Kosov dhe me thane qe disa kanale do te kalojne ne pairing e kto tjerat jo po esht e sigurt qe do te kaloj ne MPEG4 e gjitha paketa frekuencat do te jen te njejta si i kani tani

 8. #8

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Tung,

  Tringu le te martohet njeher me Ligat prestigjioze Europiane ne futboll dhe sport pergjithsi, pastaj le ta mendojne hapin per pairing. Perndryshe falementimin po e kerkoj vet.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2012
  Posts
  432
  Uploads
  2

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  Pershendetje te gjithve. Me falni nashta nuk eshte vendi? Veq deshta me ju pyte cilen nga keto 2 paketa digitalb e tring e kishit zgjedh me shique programet?

 10. #10

  Re: Tring Satelitor kalon ne MPEG-4

  tring nuk do te kete pairing per momentin.burim i sigurt

Page 1 of 16 123611 ... LastLast

Similar Threads

 1. Interview: MPEG-DASH will equal role of MPEG-2
  By tokoroko in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 30-10-2012, 12:04:31
 2. Servis Satelitor
  By inter4ever in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 12-04-2011, 11:09:29
 3. Replies: 23
  Last Post: 25-09-2010, 16:12:54
 4. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •