Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: si te shtoj Tp te reja ...

 1. #1

  si te shtoj Tp te reja ...

  Respkete per te gjithe ktu..A me ndihmon dot ndonjeri nga ju te me tregoje si te shtoj dhe te bej download transponderat (satelitet.) me ane te PC-se tek aparati i digitalb ku dihet qe e kan te kufizuar.. si dhe tek aparati dt470...Flm dhe ju lutem mos ma anashkaloni kete pyetje nese ndonjeri di te pergjigjet e pres me kenaqesi te me tregoje proeduren
  Faleminderit !

 2. #2

  Cool Re: si te shtoj Tp te reja ...

  pershendetje
  po i bej prap upload edhe jan te gjitha ne ket link, por si duket po priton pak ti kerkosh shiqo ne ket link: http://www.satsupreme.com/showthread.php?t=19359
  e ke te detajuar, me mir nuk behet.

 3. #3

  Re: si te shtoj Tp te reja ...

  Faleminderit plako do ta provoj... jo se pertoj se syt ktu i kam gjith diten per te pare ndonje te re qe postoni ju por jam i ri ne ket forum dhe sa te ambienothem pak.Falemiderit dhe nje here per pergjigen.

 4. #4

  Cool Re: si te shtoj Tp te reja ...

  mos u merzit, ishte pak shaka. per ate pun jemi ketu

  Respekt Scorpion-x

 5. #5

  Re: si te shtoj Tp te reja ...

  Scorpions..kam probleme lal me fal qe te pyes prap po si tia bej me kte aparat more burr lloji aparatit eshte CDVB5350CA.Qellimi im besoj se e merr vesh eshte te shtoj freq.dhe satelitet.Te lutem dh njeher nese ke ndonje program dhe nje loader per mua..se po behem si budall mor burr kam nje jave qe e provoj gjithd diten dhe spo qullos gje.Flm dhe njehere ..Dhe dicka,, nese vjen noiher ne elbasan ke nje birre nga ana ime.hajt pra tung dhe ishalla po shikon ketej nga une me me dhan nje pergjigje.(kam edhe nje pytje per ty po do ta bej pas ca ditesh qe mos merzitesh me shum pytje njerhesh haha)falemnderit dhe me behet qefi qe forumi ka cuna dhe goca si puna juj.bye

 6. #6

  Re: si te shtoj Tp te reja ...

  Lene plako se nuk qeka muhabet per ty ky se je akoma tek a-ja shnet.

 7. #7

  Unhappy Re: si te shtoj Tp te reja ...

  Quote Originally Posted by arjani10 View Post
  Lene plako se nuk qeka muhabet per ty ky se je akoma tek a-ja shnet.
  Pershendetje.

  Arian10, ishte kjo per mua ???? nese po Falemnderit..

  Alenelb: ne file qe i kam derguar i ke te gjitha aty, edhe frekuencat e reja te satelitave te tjer. pra duhet ti futesh ne receiver te gjitha fajlat. sepse manual nuk mundesh te shtosh.

 8. #8

  Re: si te shtoj Tp te reja ...  Alenelb: ne file qe i kam derguar i ke te gjitha aty, edhe frekuencat e reja te satelitave te tjer. pra duhet ti futesh ne receiver te gjitha fajlat. sepse manual nuk mundesh te shtosh.[/quote]
  Nuk ishte per te ofenduar sidoqofte eshte dhe mundesia ti vesh manualmente une e kam testuar tek 1 tip dekoderi i digitalbit qe eshte me display pa numra me dy pikat e kuqe .po deshe ta postoj si firm , me fal por nuk doja te ofendoja.ciao

 9. #9

  Re: si te shtoj Tp te reja ...

  sidoqofte ishte per Alenelb

 10. #10

  Re: si te shtoj Tp te reja ...

  ky eshte firm provoje dhe me thuaj.Ciao

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Old Mbyllur-Vetėm Lajme tė reja! Jo Chat!
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1064
  Last Post: 08-11-2010, 11:37:57
 2. New nagra 3. te reja
  By studiounivers in forum Albanian / Shqip
  Replies: 132
  Last Post: 16-06-2009, 19:09:33
 3. Question Sygjerim per tema te reja dhe nenseksione!
  By ^^^PIRATI^^^ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 27-01-2009, 17:36:07

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •