Results 1 to 4 of 4

Thread: ah mundet dikush mem ndimu per fllashiumi

 1. #1

  ah mundet dikush mem ndimu per fllashiumi

  ah mundet dikush mem ndimu per fllashimin e ni dreamboxi 500mentori

 2. #2

  Re: ah mundet dikush mem ndimu per fllashiumi

  ah mundet dikush mem ndimu per fllashimin e ni dreamboxi 500

 3. #3
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,665
  Uploads
  288

  Re: ah mundet dikush mem ndimu per fllashiumi

  Quote Originally Posted by mentori25 View Post
  ah mundet dikush mem ndimu per fllashimin e ni dreamboxi 500
  Mjafton te lexosh te tema: manualet e dreamboxit dhe ske nevoje te hapesh teme te re, kur egziston tema per dreambox

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: ah mundet dikush mem ndimu per fllashiumi

  Mund te shkosh te tema e duhur

  ok tema mbyllet

Similar Threads

 1. Kush mundet me ndihmu per Truman:
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 13-04-2011, 11:37:30
 2. titanium 1 tek humax5400z mundet te punoje
  By pao 13 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 04-03-2009, 18:43:13

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •