Results 1 to 2 of 2

Thread: starsat sr2000hd hyper

 1. #1

  starsat sr2000hd hyper

  Pershendetje te gjitheve kame nevoj per ndihmen tuaj.

  Para 1 muaj ka bler resiverin starsat sr2000hd hyper software version 1.52 dhe software date dec 28.2013 deri me tani e kame pasur connected server:1 dhe i kame shikuar shumicen e kanaleve free por qe nga sot nuk mund te shikoj asnje kanal te sportit free si ma heret dhe tash tek connected server: 0 e kam 0 nuk mund te konektohem prap nese mundet dikush te me ndihmoj se a kame mundesi te i shikoj prap kanalet free se me pare.
  Flm per mirekuptim

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: starsat sr2000hd hyper

  Pershendetje

  Nuk eshte nevojshme te hapesh nje teme te re sepse ka nje teme te tille per kete marke dekoderi

  Tema ketu mbyllet

Similar Threads

 1. Firmware SR-2000HD HYPER V1.46 17-09-2013
  By nagra 3 in forum Starsat Firmware
  Replies: 5
  Last Post: 14-09-2015, 21:45:38
 2. Update Starsat 1400d et Starsat 1200D TECHNOSAT TH-7002
  By nehal in forum Starsat
  Replies: 2
  Last Post: 17-04-2014, 20:56:47
 3. STARSAT SR-2000HD HYPER, WiFi,3G,IPTV, HD
  By totox69 in forum Information et Tutoriels
  Replies: 0
  Last Post: 16-02-2014, 17:41:42
 4. Microsoft helpt FreeBSD op Hyper-V
  By tokoroko in forum Het Laatste Satelliet TV Nieuws
  Replies: 0
  Last Post: 21-05-2012, 14:07:16

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •