Results 1 to 5 of 5

Thread: Sky germay

 1. #1
  Member
  Join Date
  16-01-2008
  Location
  norway
  Posts
  40
  Uploads
  0

  Sky germay

  Pershendetje..a di njerei pse kanalet hd te sky germany prej disa ditesh nuk hapen?

 2. #2

  Re: Sky germay

  ????????????????????????????

 3. #3

  Re: Sky germay

  sky bundesliga hd me hapen kurse te filmave jo.

 4. #4
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Sky germay

  tek une hapen, dhe jane ok. pyet Pay Serverin tend...

 5. #5
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,664
  Uploads
  288

  Re: Sky germay

  Quote Originally Posted by dorenti1 View Post
  sky bundesliga hd me hapen kurse te filmave jo.
  Cdo gje eshte ne regull,shikoni listat e kanaleve futini nje azhornim.Qekur frekuencat kane kaluar ne satelitin e ri Astra 1N eshte ritur goxha dhe sinjali

Similar Threads

 1. big server I have local card sky germay full
  By conchi in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 1
  Last Post: 27-11-2009, 15:54:55
 2. big server I have local card sky germay full
  By conchi in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 18-10-2009, 23:13:32
 3. big server I have local card sky germay full
  By conchi in forum Gbox Exchange: Local
  Replies: 1
  Last Post: 11-10-2009, 23:08:22
 4. big server I have local card sky germay full
  By conchi in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 04-10-2009, 19:27:11

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •