Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 58

Thread: Perseri Online

 1. #1
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Perseri Online


  pershendetje, te gjitheve,  Serveri ynė ėshtė shkyēur papritur pėr shkak tė njė migrimi te papritur te hostit tone, (Burstnet tani e njohur si Digiplus) i cili nuk ka paguar faturat dhe u dėbua nga datacenter.
  Pas pritjes pėr 3 javė pa ndonjė pėrgjigje ose ndihmė nga hosti jonė ne vendosem te shkojme nė njė server tė ri me njė kompani tė re qe ofron hosting dhe rivendosem forumin tone perseri online.

  Meqe serveri ynė i vjetėr ėshtė ende offline ne nuk kemi mundur tė marrim asnjė tė dhėnė prej tij dhe ishin tė detyruar pėr tė rivendosur njė kopje rezervė 12 ditėshe nė momentin qe serveri u mbyll.

  Pėr shkak tė kėsaj ne kemi humbur tė gjitha tė dhėnat nė mes datave 17-03-2014 dhe 29-03-2014. Nėse jeni regjistruar nė kėtė periudhė, ju lutem regjistrohuni pėrsėri.

  Ne jemi ende nė pritje pėr tė rifituar qasje nė serverin tonė tė vjetėr. Ne menyre qe te bėjmė tė gjitha file qe kemi ngarkuar ne forum para 17-04-2014 nuk do tė funksionojnė.

  Na vjen shumė keq pėr bezdisjen e shkaktuar, tė gjithė anėtarėt premium janė kompensuar me kohė tė zgjatur te abonimit.

  Kaloni mire!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  12-01-2009
  Posts
  289
  Uploads
  0

  Re: Perseri Online

  Kam ble une DM500HD, gjithqka eshte e mundeshme me ndodhe, hahaha, fat qe u rikthyet.

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  426
  Uploads
  8

  Re: Perseri Online

  Faleminderit qe u rikthyet !

 4. #4
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Re: Perseri Online

  Ju falenderoj qe u rikthyet se kshu si vajti na u duk sikur na kishte hequr cezi dritat .

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  29-03-2008
  Location
  Neper Bote
  Posts
  139
  Uploads
  1

  Re: Perseri Online

  mire se erdhet :)

 6. #6
  Senior Member dimitris7's Avatar
  Join Date
  04-10-2009
  Posts
  101
  Uploads
  0

  Re: Perseri Online

  ju flm shume qe u rikthyhet prap....suksese edhe me tej

 7. #7

  Re: Perseri Online

  Faleminderit qe u rikthyhet perseri, na munguat shume keto tre jave, pune te mbare e fat.

 8. #8

  Re: Perseri Online

  sa mire perseri satsupreme,forumi me i mire.

 9. #9

  Re: Perseri Online

  me ne fund , na u duk sikur mbetem pa asnje penxhere

 10. #10
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  342
  Uploads
  4

  Re: Perseri Online

  welcome back :)

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 10-08-2013, 18:05:41
 2. Online video advertising surfs wave of increased online content uptake
  By OnePiece in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 17-02-2012, 12:30:13
 3. Replies: 0
  Last Post: 24-05-2011, 09:16:59
 4. Replies: 0
  Last Post: 07-08-2010, 19:59:02

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •