Results 1 to 4 of 4

Thread: Gezuar Pashket !

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  14-07-2011
  Posts
  164
  Uploads
  0

  Gezuar Pashket !

  Gezuar Pashken te gjith besimtareve te krishtere orthodoks e katolik kudo qe ndodhen !!!!

 2. #2
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,667
  Uploads
  288

  Re: Gezuar Pashket !

  Gezuar festen gjithe besimtareve

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  252
  Uploads
  0

  Re: Gezuar Pashket !

  Edhe une uroj te gjithe besimtaret Katolike e orthodoks gezuar festen e Pashkeve.

 4. #4
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Re: Gezuar Pashket !

  Ju uroj gezuar pashket te gjithe besimtareve te katolik dhe orthodoks gezuar festen.

  Gezuar...gezuar..gezuar....

Similar Threads

 1. Info Gezuar Fiter Bajramin
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 29-07-2014, 12:45:15
 2. Gezuar festat
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 84
  Last Post: 06-01-2014, 19:18:49
 3. Gezuar Kurban Bajramin
  By PREDATOR70 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 14
  Last Post: 16-10-2013, 12:51:47
 4. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 18:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •