Results 1 to 2 of 2

Thread: Ndihme rreth truman

 1. #1
  Senior Member chetrimiii's Avatar
  Join Date
  01-07-2008
  Posts
  107
  Uploads
  0

  Ndihme rreth truman

  pershendetje, e kam nje truman tm9090w plus eshte i nje klientit tim e ka bler te ri po nuk di se ku te ja hedh c-linjen hy n cdo vend se shoh dot cccam-in e ka nje cardshare nje opsion po ste jep mundesi te behs ndonje gje aty

 2. #2
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,664
  Uploads
  288

  Re: Ndihme rreth truman

  egziston nje teme per aparatin tend pse nuk shikon, aty mund te kesh dhe zgjidhjen

Similar Threads

 1. Ndihmė rreth alma s2200HD
  By chetrimiii in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 25-11-2012, 22:29:12
 2. Ndihme rreth pageses vps
  By risani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 22-09-2012, 19:35:41
 3. ndihme per TRUMAN 1100 PVR
  By kapoaug in forum Albanian / Shqip
  Replies: 13
  Last Post: 04-12-2009, 11:17:27
 4. Question Ndihmė rreth Opticum 4050 CX
  By dreamer_x in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 07-05-2009, 12:04:09
 5. Update Firm truman for bigsat, truman, yumatu....
  By titi007 in forum Truman Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 12-06-2008, 14:49:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •