Results 1 to 7 of 7

Thread: gs cam... emulator

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  15-04-2012
  Posts
  193
  Uploads
  10

  gs cam... emulator

  gs cam ....
  po e hapi kete teme se po flitet shume per kete emulator
  dhe qe po shikohet me te dga HD
  VU+
  amico
  alma
  next
  edhe disa lloje te rec tjer e kan kete emu.
  por dreambox hd jo

 2. #2

  Re: gs cam... emulator

  linku

  pershendetje te gjithe shqipet me respekt !!!

 3. #3
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  333
  Uploads
  46

  Re: gs cam... emulator

  ketu e ke per dreambox.

  Ndersa per boxet e tjera ketu

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  15-04-2012
  Posts
  193
  Uploads
  10

  Re: gs cam... emulator

  Quote Originally Posted by stv2008 View Post
  ketu e ke per dreambox.

  Ndersa per boxet e tjera ketu
  Flm shume po a ke mundesi edhe per dm HD oe1.6 me postu

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  07-02-2007
  Posts
  233
  Uploads
  0

  Re: gs cam... emulator

  mund te na thote ndonje me shume, ky gs cam punon si emulator me keys apo gjithmon flasim per cs??

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  155
  Uploads
  4

  Re: gs cam... emulator

  nuk po me kap syri asnje model VU+ ose Dreambox? Kush di me shume te postoje info. Faleminderit!

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  09-02-2014
  Posts
  124
  Uploads
  0

  Re: gs cam... emulator

  po ndonje linj ku mund te gjejme apo ndonje link

Similar Threads

 1. Best emulator to use
  By ProNet in forum General Discussions: Cardsharing
  Replies: 2
  Last Post: 26-09-2013, 00:27:48

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •