Results 1 to 5 of 5

Thread: Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

 1. #1

  Question Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

  Pershendetje !

  Kam nje dekoder Optibox Gekko Plus, a ka mundesi ti vendos nje usb tuner tokesor?

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

  Varet me ca imazhi punon.

 3. #3

  Re: Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

  Ky dekoder ka imazhin e vet

 4. #4
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

  Quote Originally Posted by BestSat11 View Post
  Ky dekoder ka imazhin e vet
  atehere po qe se ka imazhin e fabrikes, nuk besoj se e ka te perfshire driverat per usb dtt. duhet ti hedhesh nje imazh tjeter, qe ka dhe driverat per usb dtt.

 5. #5

  Re: Optibox Gekko Plus usb tuner tokesor ???

  Ka enigma 2 te personalizuar,nuk ka OpenPli,Blackhole etj etj...usb dvb-t tuner vjen i shoqeruar
  me nje cd me driverat dhe per linux,nqs ja fut manualisht nga ftp ,mund te funksionoje?

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  atehere po qe se ka imazhin e fabrikes, nuk besoj se e ka te perfshire driverat per usb dtt. duhet ti hedhesh nje imazh tjeter, qe ka dhe driverat per usb dtt.

Similar Threads

 1. Diskutim rreth usb tuner tokesor
  By gangoja in forum Albanian / Shqip
  Replies: 26
  Last Post: 16-10-2017, 15:03:23
 2. Frekuenca DGA tokesor HD?
  By jani_sat in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 12-10-2012, 15:10:30
 3. Question Optibox Gekko Plus
  By BestSat11 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 19-09-2012, 19:10:36
 4. Optibox gekko
  By efenberg in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 01-07-2012, 11:38:25
 5. tuner pt optibox fta pvr ready
  By carpianu in forum Optibox
  Replies: 0
  Last Post: 28-08-2010, 18:40:53

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •