Page 1 of 60 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 594

Thread: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

 1. #1
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,601
  Uploads
  319

  STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror ketej e tutje s'lejohen mŽ temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.
  http://www.satsupreme.com/showthread...lden-Interstar

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  17-03-2013
  Posts
  20
  Uploads
  0

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  pershendetje bleva ne treg nje aparat starsat sr_x6200cu per te pare kanalet biss por a mund te hap ndonje kanal tjeter pervec atyre biss dhe nqs po si duhet te veproj flm

 3. #3
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,628
  Uploads
  288

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  ***useless quote***

  Po mund te vendosesh celsat manualisht te hap edhe Bulsat 39est irdeto2,Orf cryptoworks,disa kanale ceke dhe sllovake ne 23,5 est

  Mund ti hedhesh celsat dhe me kavo ketu ke loderin dhe celsat
  Attached Files Attached Files

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  17-03-2013
  Posts
  20
  Uploads
  0

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  ***useless quote***
  Flm shum :D

 5. #5

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Po me sr x50 cu sheh kanale tjera pervec atyre Biss qe aktualisht i shoh?

 6. #6
  Contributing Member obenoo's Avatar
  Join Date
  21-11-2009
  Location
  Somewhere between the sacred silence and sleep
  Posts
  461
  Uploads
  9

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Po, shihen austria sat.

 7. #7
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,628
  Uploads
  288

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  ***useless quote***

  Mund te shikosh dhe disa kanale ne Cryptoworks ne 23,5est pervec Orf dhe Austria sat

 8. #8
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Posts
  193
  Uploads
  5

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Pershendetje te gjitheve.

  Kam nje starsat sr-x30 cu usb,dhe desha te di ne ka menyre per ti bere update sateliteve te aparatit ose ndonje soft per ta bere kete pune dhe pastaj tja instaloj me usb.
  Ju faleminderit

 9. #9
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,628
  Uploads
  288

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  ***useless quote***

  Nuk azhornohet me me softe ky aparat pasi u bene vite qe skane dale softe te reja .Satelitet modifikoi manualisht duke i shtuar dhe frekuencat per secilin une keshtu kam vepruar per starsat sr50cu usb qe jane te njejte me cu30usb

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  06-06-2008
  Posts
  163
  Uploads
  0

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  a mund te shohim ndonje sport me x50 cu usb

Page 1 of 60 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 01-09-2014, 15:11:46
 2. New STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 30-06-2012, 21:03:32
 3. Old STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 20-03-2011, 13:39:51
 4. Old Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1754
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:23
 5. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •