Page 64 of 65 FirstFirst ... 1439545962636465 LastLast
Results 631 to 640 of 646

Thread: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

 1. #631
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,216
  Uploads
  88

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Une kam shitur me shumic V8 Golden, kete Golden eye pro nuk e kam degjuar kurre, nuk kane lidhje keto me njeri tjetrin, ty i ke futur ndoshta softwerin e gabuar qe te nxjerre ate qe thua, po aparati te punon normalisht, apo te ka ngele ne boot?

 2. #632

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  punon normalisht me te lirat dhe me t2 po nuk hap asnje kanal nga keto me pagese
  Ivendosa dhe internetin
  kete aparat ja bleva atyre te llotes qe u mbyllen

 3. #633

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  mos e don programin me fishe 232

 4. #634
  Contributing Member search37's Avatar
  Join Date
  23-09-2010
  Location
  Verdalle
  Posts
  1,216
  Uploads
  88

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by NDRICIM DUSHKU View Post
  mos e don programin me fishe 232
  Beni nje foto aparatit dhe postoje ketu

 5. #635
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska «te duhet ty..
  Posts
  1,471
  Uploads
  17

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by NDRICIM DUSHKU View Post
  punon normalisht me te lirat dhe me t2 po nuk hap asnje kanal nga keto me pagese
  Ivendosa dhe internetin
  kete aparat ja bleva atyre te llotes qe u mbyllen
  Po me mbylljen e llotove, u mbyllen edhe serverat e tyre, por nese i referohesh ch. Tokesore ne T2 me pagese, asnjera nuk hapet me linje llotosh, por edhe variante te tjera..

 6. #636

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar


 7. #637

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar


 8. #638

 9. #639

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar


 10. #640

Similar Threads

 1. STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 01-09-2014, 15:11:46
 2. New STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 30-06-2012, 21:03:32
 3. Old STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 20-03-2011, 13:39:51
 4. Old Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1754
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:23
 5. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •