Page 66 of 66 FirstFirst ... 16415661646566
Results 651 to 653 of 653

Thread: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

 1. #651
  New Member
  Join Date
  05-12-2017
  Posts
  5
  Uploads
  0

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  me g share kam

 2. #652
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2012
  Posts
  460
  Uploads
  1

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Quote Originally Posted by search37 View Post
  Kush ka aparat me Forever Server ose Gshare te mbaruar te me kontaktoj, per te testuar dicka, flm, klm.
  Kam une Starsat 2000 hyper me gshare te mbaruar.

 3. #653
  Junior Member
  Join Date
  21-03-2019
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: STARSAT - Echolink - Golden Interstar

  Ju lutem djema kush ka ndonje liste kanalesh 13,16,19,te koheve te fundit per Golden Interstar Voyager II 14000700 na ndihmon shume faleminderit .
  Provova gadishmerine dhe perkushtimin tuaj per te ndihmuar ne kete forum po ju qenki te gjithe interesaxhinj e dashkeni te shisni ne forum dhe jo te ndihmoni medemek forum m.... ciao pergjithmone ju kam dhj... foruminPage 66 of 66 FirstFirst ... 16415661646566

Similar Threads

 1. STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 01-09-2014, 15:11:46
 2. New STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 30-06-2012, 21:03:32
 3. Old STARSAT - Echolink - Golden Interstar
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 20-03-2011, 13:39:51
 4. Old Mbyllur-Starsat - Echolink - Golden Interstar - YUMATU
  By denipavla in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1754
  Last Post: 10-05-2010, 21:36:23
 5. starsat or interstar golden?
  By hassan2006 in forum Golden Interstar
  Replies: 1
  Last Post: 27-02-2007, 21:12:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •