Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1001

Thread: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

 1. #1
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,716
  Uploads
  269

  Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror, ketej e tutje s'lejohen m temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!


  temat e vjetra mund ti gjeni
  http://www.satsupreme.com/showthread...rit-t%C3%AB-ri!!!

 2. #2

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  unne jom dren hajdari ju pershendes stafin satsupremejeni te mrekulushem

 3. #3
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,385
  Uploads
  264

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by Drenhighdari View Post
  unne jom dren hajdari ju pershendes stafin satsupremejeni te mrekulushem
  Pershendetje dhe mire se vjen Dren

 4. #4
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,037
  Uploads
  20

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Mire se vjen Dren

  Quote Originally Posted by Drenhighdari View Post
  unne jom dren hajdari ju pershendes stafin satsupremejeni te mrekulushem

 5. #5
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,716
  Uploads
  269

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by Drenhighdari View Post
  unne jom dren hajdari ju pershendes stafin satsupremejeni te mrekulushem
  mire se erdhe

 6. #6
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,272
  Uploads
  39

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  mire se vjen!

 7. #7
  Senior Member njazi's Avatar
  Join Date
  03-03-2011
  Posts
  1,077
  Uploads
  404

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Quote Originally Posted by Drenhighdari View Post
  unne jom dren hajdari ju pershendes stafin satsupremejeni te mrekulushem
  mire se erdhe !

 8. #8
  Junior Member
  Join Date
  14-08-2014
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  mir dita ... une jam agimi .. ju pershendes. nice forum shum pom duket skill horizontin mundesh me e arrit ktu :D

 9. #9
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,200
  Uploads
  1,424

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  Mire se vjen gimo dhe kalofsh mire ketu ne forum

 10. #10
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,272
  Uploads
  39

  Re: Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!

  mire se vjen!


  Quote Originally Posted by mrgipo View Post
  mir dita ... une jam agimi .. ju pershendes. nice forum shum pom duket skill horizontin mundesh me e arrit ktu :D

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Prezantimet dhe Prshndetjet e Anetarit t ri!!!
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1022
  Last Post: 01-10-2014, 11:38:42
 2. Prezantimet dhe Prshndetjet e antarit t ri!!!
  By fushkrujs in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 15-03-2013, 18:14:18
 3. New Prezantimet dhe Pershendetjet e antarit te ri
  By ferrarif1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 21-01-2012, 17:02:55
 4. Old Mbyllur- Prezantimet dhe pershendetjet e antarit te ri
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 10-12-2010, 12:21:15

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •