Results 1 to 2 of 2

Thread: liste kanalesh ne flybox

 1. #1

  liste kanalesh ne flybox

  prsh te gjitheve problemi im eshte per nje liste kanalesh per flybox nese aparati fiket del ne top channel pra kanali nr 1 nese e fshin kete frec ai perseri ndizet ne kanalin numer 1 te frec tjeter por mua me duhej nese do te kishte favorit ose levizje kanalesh te regjistroja kanal numer1 ate kanal qe doja une nese ka edit channel per kete aparat me ben shume pune.flm

 2. #2
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: liste kanalesh ne flybox

  Lista dergohet e gatshme nga Digitalb dhe ti nuk mund ta ndryshosh, por do ta pranosh ashtu si eshte...

Similar Threads

 1. Flybox digitalb
  By tamo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 71
  Last Post: 13-04-2018, 22:54:14
 2. list kanalesh
  By Veliqot in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 17-03-2013, 01:22:54
 3. kush ma gjen nji list kanalesh THOR 1.W KOPERNIKUS
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 08-12-2009, 17:46:18
 4. kerkoj liste kanalesh
  By lice in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 10-09-2009, 13:47:29
 5. Question Ndihm list kanalesh per dm500
  By adriatiku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 13-08-2008, 15:47:22

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •