Results 1 to 4 of 4

Thread: Gezuar kurban bajramin

 1. #1
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Thumbs up Gezuar kurban bajramin

  Gezuar te gjitheve kurban bajramin paci fat dhe harmoni ne familje

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  250
  Uploads
  0

  Re: Gezuar kurban bajramin

  Edhe une i uroj Shqiptaret kudo ku punojne e jetojne gezuar festen e Kurban Bajramit.

 3. #3
  Senior Member rigert's Avatar
  Join Date
  24-03-2012
  Location
  alive
  Posts
  204
  Uploads
  5

  Re: Gezuar kurban bajramin

  Gezuar te gjitheve Kurban Bajramin,shendet mbaresi dhe harmoni te keni gjithmone ne familjet tuaja.

 4. #4
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Gezuar kurban bajramin

  Gezuar te gjitheve!! Por ju lutem nuk jemi ne nje forum me tema sociale, urime apo njohje te reja!
  Kjo teme duhet te mbyllet!!

Similar Threads

 1. Info Gezuar Fiter Bajramin
  By ylvi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 29-07-2014, 12:45:15
 2. Gezuar Kurban Bajramin
  By PREDATOR70 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 14
  Last Post: 16-10-2013, 12:51:47
 3. Info Mubarek Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
  By uyducuapo01 in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 2
  Last Post: 16-11-2010, 17:44:52
 4. Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
  By ADRESS34 in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 4
  Last Post: 28-11-2009, 12:46:47
 5. Kurban bayramiz kutlu olsun
  By schotelman in forum Turkish / Türkçe
  Replies: 2
  Last Post: 23-12-2007, 12:47:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •