Results 1 to 2 of 2

Thread: Ne firmosem peticionin, firmos edhe ti...

 1. #1
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,755
  Uploads
  20

  Ne firmosem peticionin, firmos edhe ti...

  Ne firmosem peticionin, firmos edhe ti...
  UEFA, dėno Serbinė pėr racizėm dhe dhunė, jo pėr “shqetėsim tė fushės” Pėrmes kėtij peticioni, ne firmėtarėt, kėrkojmė nga UEFA tė dėnojė Serbinė pėr shfaqje tė propagandės raciste dhe pėrdorimit tė gjuhės sė urrejtjes kundėr Shqiptarėve mė 14 Tetor 2014 nė Beograd gjatė ndeshjes Serbi-Shqiperi.
  “Vrit, ther, qė Siptari tė mos ekzistojė” siē u kėndua nga tifozėt e Serbisė gjatė ndeshjes pėrbėn shkelje tė neneve 14 dhe 14 tė Rregullave Disiplinare tė UEFA-s dhe si tė tilla, duhet tė ndėshkohen.

  https://secure.avaaz.org/en/petition...bance/?dTLawib

 2. #2
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Thumbs up Re: Ne firmosem peticionin, firmos edhe ti...


Similar Threads

 1. Question total tv, edhe itv partner.
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 21-03-2010, 19:34:40
 2. e dua edhe 1 ndihmė
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 14-08-2009, 15:26:48
 3. Cka jon dlines edhe clines?
  By killereye in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 19-12-2008, 01:45:06

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •