Results 1 to 2 of 2

Thread: IPTV ne Amiko miniHD SE

 1. #1
  New Member
  Join Date
  28-08-2013
  Posts
  6
  Uploads
  0

  IPTV ne Amiko miniHD SE

  Si mundem mi rregullu keta linka me ba ne Amiko miniHD SE .
  #EXTINF:-1,Rtk
  #EXTVLCOPT: ( kete linku ketu nuk po e dij si me fut ne resiver)
  https://
  Amiko e ka vetem Channal name: dhe URL:

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: IPTV ne Amiko miniHD SE

  Ekziston nje teme per iptv dhe ska nevoj te heper nje e re. Kalo aty dhe beje pyetjen se ndoshta te ndihmon dikush.
  Tema mbyllet

Similar Threads

 1. Amiko MiniHD Firmware
  By gertl in forum Amiko Firmware
  Replies: 25
  Last Post: 12-10-2015, 13:01:08
 2. Replies: 1002
  Last Post: 28-11-2014, 16:11:47
 3. Replies: 1005
  Last Post: 26-11-2014, 18:03:40
 4. Amiko Alien2
  By edsonsimplicio in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 0
  Last Post: 22-06-2014, 21:52:36
 5. Help for Amiko SHD 8000
  By nijagara in forum Amiko
  Replies: 0
  Last Post: 09-06-2014, 13:27:46

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •