Results 1 to 4 of 4

Thread: Krkoj ndihm pr Icone i-7000 | lidhje ftp, flashing etj

 1. #1
  New Member
  Join Date
  23-03-2013
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Krkoj ndihm pr Icone i-7000 | lidhje ftp, flashing etj

  Prshendetje!
  Kam nj icone i-7000 hd dhe pasi jam i ri n kt fush, kam disa pyetje. Nse keni mundsi t m tregoni se far sistemi prdor, si t lidhem me FTP, ku t gjj images pr t, etj. Faleminderit!!

  Attached Images Attached Images

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska te duhet ty..
  Posts
  1,163
  Uploads
  16

  Re: Krkoj ndihm pr Icone i-7000 | lidhje ftp, flashing etj

  Quote Originally Posted by mistir View Post
  Prshendetje!
  Kam nj icone i-7000 hd dhe pasi jam i ri n kt fush, kam disa pyetje. Nse keni mundsi t m tregoni se far sistemi prdor, si t lidhem me FTP, ku t gjj images pr t, etj. Faleminderit!!

  nga sa gjeta ky eshte si pune e amikos, nuk lidhe me ftp me kete dhe nuk eshte linux. ketu ke softin me kode gati. po ka opcion per server duhet tja vesh manualisht.

 3. #3
  New Member
  Join Date
  23-03-2013
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Krkoj ndihm pr Icone i-7000 | lidhje ftp, flashing etj

  Faleminderit pr prgjigjen.. D.m.th modifikimet pr server dhe ips duhet t bhen para se t instaloj softin, pastaj nuk mund t editoj asgj?

 4. #4
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska te duhet ty..
  Posts
  1,163
  Uploads
  16

  Re: Krkoj ndihm pr Icone i-7000 | lidhje ftp, flashing etj

  Quote Originally Posted by mistir View Post
  Faleminderit pr prgjigjen.. D.m.th modifikimet pr server dhe ips duhet t bhen para se t instaloj softin, pastaj nuk mund t editoj asgj?
  nuk e kam kete aparat, por nese ka porte lan, nga mbas, me softin me siper do gjesh edhe opcionin per server. linjen do ja hedheh manualisht

Similar Threads

 1. Ndihme ose sygjerime ne lidhje me doganen shqiptare
  By taku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 25-08-2012, 19:26:18
 2. Replies: 0
  Last Post: 13-02-2012, 23:56:58
 3. Kerkoj ndihme hivion hv-9090x dvb
  By rrugetimi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 25-10-2010, 22:15:51
 4. Kerkoj ndihme
  By gertl in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 26-12-2008, 09:27:50
 5. kerkoj ndihme per heacker mx700
  By kiu-fiu in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 30-11-2007, 12:16:28

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •