Results 1 to 8 of 8

Thread: udostepnie polsat w sharing v szvecji

New Member
    Uploads
    0

Smile udostepnie polsat w sharing v szvecji

chetnych prosze o mail na janne1@tlen.pl
    chcialbym sie nauczyc jak to zrobic
    posiadam smsunga dsr9500 2ci

prosze o info jaka versja xcama lub matrixa reload
    dekoduje oryginalna karte polsatu z oplaconym na 2 lata abonamentem
    mam tez vraz z karta decoder polsatu ale bes rs-a 232
    pozdraviam i dzieki za kazde info
    janne3

Junior Member
    Uploads
    0

Re: udostepnie polsat w sharing v szvecji

Czesc tez mieszkam w S. Kolego nie jestem zainteresowany w scharingu polsatu, ale chcialbym Ci dac znac ze mozna nabyc magic box w ktorym dziala wiele pakietow w "globalnym" scharingu, jest tam m. in. szw. paczka canaldigital z thora, byc moze bedzie tez viasat. Cyfra jest planowana. Zajrzyj na zappafree.com

Senior Member
    Uploads
    0

Tak przez ciekawosc...o jakim "magic box" mówisz kolego? O ile widze to Guevarra sprzedaje tylko Echostara 9950...zreszta podobny co do funkcji do Sammiego 9500...chyba ze masz na mysli Dreama?

Junior Member
    Uploads
    0

Quote Originally Posted by Marrek View Post
    Tak przez ciekawosc...o jakim "magic box" mówisz kolego? O ile widze to Guevarra sprzedaje tylko Echostara 9950...zreszta podobny co do funkcji do Sammiego 9500...chyba ze masz na mysli Dreama?
    Echosata - juz praktycznie go nie ma. Teraz rozkreca magic box. Guevara trzyma z tym niski profil i nie jest wylewny o tym na forumach. Byc moze ze wzgledu ze ma w nim szwedzka paczke, co i zrozumiale. Wczesniej zapowiadal ze temat rozkreci na zappafree, ale chyba tak nie bedzie, nawet na parabolexperten.se jeszcze tego pudelka nie ma.
    Marek, jesli mieszkasz w Szwecji, przyszlosc Cyfry w magicu troche zalezy od popytu. A z polakami troche cienko. Dlatego w magicu jest pelno innych paczek z innych krajow, a o ile mi wiadomo Guevara da tam cyfre tylko z dwoch transponderow (tam gdzie jest HBO Canaly+). Zainteresuj swoje grono znajomych

Widzialem magica - super pudelko, bardzo stabilne, szybka zmiana kanalow, dopracowane. Samych paczek jest tam za minimum 25 000 kr rocznie, a bedzie przybywac

Junior Member
    Uploads
    0

Jeszcze jedno. W Magic dziala emu podobnie jak w sammy lub echosat, ale glowna zaleta jest podlaczenie do modemu, bez ograniczen ilosciowych uzytkownikow i komplikacji technicznych

New Member
    Uploads
    0

W zasadzie z tematu interesuje mnie jak mozna uruchomić kartę polsatu na innym sprzęcie niż firmowy tzn oprócz ich tunerów i modułu a konkretnirj czy mozna yuruchomić na jakimś module i z jakim wsadem.

Czy mozna więcej info na temat magic boxa.

Senior Member
    Uploads
    0

@SSIV...chetnie bym sobie na to popatrzyl z czystej ciekawosci...o ile zrozumialem z twej wypowiedzi to jest to ulepszony Dream...z tym globalnym to ja bym tak ostrozniej...cóz ci da,ze bedziesz mial "globalnie" np.pakiet amerykanski,jak i tak go w Europie nie odbierzesz...chyba raczej to sie zamyka w obrebie Europy...szkoda,ze nic Geuvara na ten temat nie mówi,bo skoro ma zamiar sprzedawac to pytanie...komu?Trzymajac w tajemnicy,klientów mu nie przybedzie napewno...kupi moze 100 osób wszystkiego z wiadomych(!) ci forum...i tyle...z drugiej strony nie wiem,czy odwazy sie na normalna dystrybucje,wiedzac jakie sa "udogodnienia" dla takich jak my w prawie szwedzkim...bardzo latwo moga mu caly butik zakwestionowac...
    Poza tym sama sprawa ewentualnej sprzedazy...czy sharing (bo to przeciez bedzie CS-jakby go nie zwal) bedzie wliczony w koszt boxu,czy tez bedzie jakis miesieczny avgift?
    Mnie czy ciebie bedzie na to stac,ale przecietny Svensson bedzie sie wypytywal i dopytywal,i kombinowal,i marudzil,i pytal,czy aby na pewno bedzie dzialac!Taka jest szwedzka mentalnosc...
    Co sie tyczy Cyfry,to dlaczego akurat mialby dostosowac tylko do np.2 transponderów(filmowych),kiedy to taka sama praca wklepac caly pakiet...???
    Czy CD bedzie caly pakiet+Kioski?
    Viasat...chodzi na DB i na modulach,wiec skad powatpiewanie/nadzieja,ze moze tez bedzie???Chyba raczej naturalne,ze byc powinno...
    Ze wzgledu na polozenia geograf.-jesli nawet bylyby inne pakiety,np.Nova-to ilu sie zdecyduje,zeby zmieniac anteny na wieksze?
    Nadal potrzebny jest internet,wiec cóz jest takiego orginalnego z tym boxem?
    Ja w tej kwestii mam bardzo duzo watpliwosci...jak mozesz i zechcesz to odpowiedz na PM...Nie moge komus oferowac i polecac czegos,nie wiedzac co to jest...i jak dziala...sam chyba rozumiesz.

Junior Member
    Uploads
    0

Marek, tak sie zastanawiam, skoro znasz Guevare, a masz na imie Marek... intuicja mi podpowiada ze moze juz sie zetknelismy. Czy nie mieszkasz czasem w Kävlinge ???

Koszta 3500 i rok gwarancji z dostepem, pozniej po roku 1500 za nastepne 12 miesiecy.
    Jak on to robi... no fakt ze sie specjalnie nie szczypie, mam wrazenie ze wie co robi. Zreszta to chyba nie tyle co i on... w kazdym badz razie wczesniej kilkakrotnie zapowiadal ze napisze na zappa, ale chyba tego nie musi, schodzi i tak.
    Na zappa wejdz na download - "odbiorniki" - echosat - i tam znajdziesz m in. readtext, ale nieco zanizona lista.
    Dlaczego z dwoch tr ? Zdaje sobie sprawe ze kazdy z naszych i tak ma odbiornik kupiony za 200 zl w PL z najtanszym abonamentem. TVNy czy axny tylko zajmie miejsce, a klientela z nas w porownaniu z innymi... zadna

Kioski ? nie jestem pewny czy w ogole jeszcze sa... slyszalem ze z nich CD sie wycofal
    Mysle ze w przyszlym tygodniu bede u niego, dowiem sie wiecej, no i oczywiscie przede wszystkim czy cyfra ruszy, dam Ci znac na PM, chyba ze ty jestes ten Marek ;) to dam znac przez Ryska