Page 1 of 7 1236 ... LastLast
Results 1 to 10 of 61

Thread: Module CAM Conax ci+

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Module CAM Conax ci+

  Pershendetje.
  Mendova te hap nje seksion te ri per modulet pasi shume prej nesh kerkojne te dine per to
  Une kam nje pyetje :

  Tring digital ne sajtin e vet ka nxjerr ne rubriken pajisje satelitore modulin conax i cili eshte modul pair sipas tyre
  Shiko Linkun http://www.tring.tv/paketat/pajisjet-satelitore
  Do doja te dija nese ky modul mund te perdoret edhe per digitalb.
  Mund te me thote njeri nese ben?

 2. #2

  Re: Module CAM Conax ci+

  Jo nuk ben asnje modul tjeter per DGA edhe nese eshte i njejtes kompani moduli , vetem ata qe ka shitur DGA. Conax NEOTION, me file te DGA , Te njejtin modul e shet edhe Tring por jan te porositura veq per Tring.

 3. #3
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Module CAM Conax ci+

  Po ky modul i vjeter a ben per carte dga
  Attached Images Attached Images

 4. #4

  Re: Module CAM Conax ci+

  ***Useless quote***

  ben vetem per kanalet tokesore jo hd

 5. #5
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: Module CAM Conax ci+

  Quote Originally Posted by florinda View Post
  Pershendetje.
  Mendova te hap nje seksion te ri per modulet pasi shume prej nesh kerkojne te dine per to
  Une kam nje pyetje :

  Tring digital ne sajtin e vet ka nxjerr ne rubriken pajisje satelitore modulin conax i cili eshte modul pair sipas tyre
  Shiko Linkun http://www.tring.tv/paketat/pajisjet-satelitore
  Do doja te dija nese ky modul mund te perdoret edhe per digitalb.
  Mund te me thote njeri nese ben?
  Ky eshte moduli qe un kam blere nga kompania dhe sherben per DGA paring
  Attached Images Attached Images

 6. #6
  Contributing Member pleshina's Avatar
  Join Date
  08-11-2006
  Posts
  985
  Uploads
  13

  Re: Module CAM Conax ci+

  ju falimderit

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  10-10-2009
  Posts
  283
  Uploads
  1

  Re: Module CAM Conax ci+

  Pershendetje .
  Ku mund te gjej modul te tille conax ci+ per digitalb.
  Dua te blej me ndihmoni dot?

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  26-12-2014
  Posts
  179
  Uploads
  5

  Re: Module CAM Conax ci+

  kur e ke blere kete ti Flamurtari ?nga keta ska me je me fat qe e ke.

 9. #9
  Moderator flamurtari's Avatar
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  1,663
  Uploads
  288

  Re: Module CAM Conax ci+

  Quote Originally Posted by tonito85b View Post
  kur e ke blere kete ti Flamurtari ?nga keta ska me je me fat qe e ke.
  Kam nje vit qe e kam blere dhe e perdor me aparatin gjerman qe ka shit ne fillim DGA Technisat mf4 me vend moduli dhe vend karte conax

 10. #10

  Re: Module CAM Conax ci+

  Quote Originally Posted by flamurtari View Post
  Kam nje vit qe e kam blere dhe e perdor me aparatin gjerman qe ka shit ne fillim DGA Technisat mf4 me vend moduli dhe vend karte conax
  mesa di une ky aparat Technisat mf4 eshte sd dhe se suporton kanalet e digitalbit dhe nuk eshte as tokesor i bie qe moduli sfuksionon ne ket aparat

Page 1 of 7 1236 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 0
  Last Post: 24-10-2014, 16:05:41
 2. Conax ou Não Conax?! Eis a questão.
  By jcpr in forum Portuguese / Português
  Replies: 4
  Last Post: 08-02-2012, 23:52:18
 3. New Locals-->sexontv conax card, redlight Premium Conax Card Viasat(nds)
  By johnymu in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 22-11-2009, 15:29:09
 4. New New N.D.S module
  By azzeddine2005 in forum DVB Emulators
  Replies: 0
  Last Post: 20-10-2008, 20:31:25
 5. Module for ProgDVB "BDA Module"
  By radouane67 in forum DVB Firmware
  Replies: 0
  Last Post: 04-01-2006, 09:03:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •