Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: gezuar festat

 1. #1
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  gezuar festat

  gezuar kishtlindjet dhe vitin e ri te gjitheve kudo qe jeni

  2015*****

 2. #2
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,759
  Uploads
  20

  Re: gezuar festat

  G E Z U A R !

 3. #3
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: gezuar festat

  PER SHUME VJET GEZUAR !
  Attached Images Attached Images

 4. #4
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,519
  Uploads
  188

  Re: gezuar festat

  Gėzuar krishtlindjet te gjithė shqiptarvė kudo qė ndodhen.

 5. #5
  Contributing Member
  Join Date
  18-05-2009
  Posts
  625
  Uploads
  3

  Re: gezuar festat

  ju qofshin te gezura festat e fundvitit,te gjithve,,,,,per shume mote

 6. #6
  Senior Member vaka61's Avatar
  Join Date
  07-01-2006
  Posts
  341
  Uploads
  63

  Re: gezuar festat

  gezuar te gjitheve--edhe mbaresi ne jeten tuaj--

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  252
  Uploads
  0

  Re: gezuar festat

  Qofte nje vit i mbare per te gjithe Shqiptaret viti i Ri 2015, Gezuar, Gezuar gezuar.

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: gezuar festat

  gezuar 2015 dhe mbaresi ne familje e ne jete te gjitheve pa perjashtim!
  qofte vit i mbare dhe me shume sukese!

 9. #9

  Re: gezuar festat

  Gezuar vitin e Ri te githe shqiptaret kudo qe ndodhen,mbaresi,shendet,lumturi ne familiet e tyre!!!
  G E Z U A R !!!!!!!!

 10. #10
  Banned
  Join Date
  17-06-2010
  Location
  SHQIPTAR AUTOKTON NGA FIERI
  Posts
  647
  Uploads
  320

  Re: gezuar festat

  GEZUAR DHE PER SHUME VITE ,por ky vit do jet nuk dihet i pari apo i fundit per te gjithe ,. me gjithe se ky vit iku por KY QE VJEN TE JET NJI MBARESI PER TE GJITHE , SHQIPTARE serbe maqedonas italjane franceze apo tjere ,hajt gezuar per te gjithe ORE DHE po te mos duan ne fund e din vet (se cdua te them).APO GEZUAR PER TE TERE ,

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

 1. Gezuar Pashket !
  By double s in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-04-2014, 20:12:30
 2. Gezuar festat
  By -dr-alb in forum Albanian / Shqip
  Replies: 84
  Last Post: 06-01-2014, 19:18:49
 3. New Pėrshėndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit tė Ri, etj.
  By pigeone in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 02-01-2011, 16:30:31
 4. Gezuar Festat e Fund Vitit!!!
  By albani15 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 05-01-2010, 15:28:53
 5. Gėzuar Festat tė gjithėve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 21:54:56

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •