Results 1 to 4 of 4

Thread: Optibox EVO Enfinity

 1. #1
  New Member
  Join Date
  21-12-2014
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Optibox EVO Enfinity

  Ju pershendes te gjitheve dhe ju deshiroj cdo te mire per festat e fundvitit!

  Ne forum nuk mund te gjeja dic ne lidhje me kete receiver.

  Jam fillestar me keta receiverat e teknologjise se re (me linux etj) kam informate qe vetem ne linux punon cs dhe ma levduan Optibox EVO Enfinity si zevendesimi me i mire per Dreambox, a ka ndokush pervoje me receiver te tille?

 2. #2
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Optibox EVO Enfinity

  Kerko ne google per imazhe HD Freaks. Eshte me i miri, per ate model, dhe ka ēdo gje qe te duhet, tek feed plugin

 3. #3
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: Optibox EVO Enfinity

  Shiko KETU

 4. #4
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,395
  Uploads
  17

  Re: Optibox EVO Enfinity

  Quote Originally Posted by Neim20 View Post
  Shiko KETU
  kjo i ka image te vjeter... Nese e ke me bootloader 750mhz shkarkoje ketu http://www.mysatbox.tv/optibox-evo-enfinity/

Similar Threads

 1. B.K.optibox HDF EN2 M7
  By manu rocha in forum Optibox Firmware
  Replies: 1
  Last Post: 08-11-2015, 22:37:53
 2. Optibox settings
  By sami.sami in forum Optibox
  Replies: 22
  Last Post: 29-07-2014, 22:02:44
 3. OptiboX Tutorials
  By *Besmiri* in forum Optibox Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 26-10-2011, 20:44:24
 4. Update Optibox Keys
  By <warrior> in forum Optibox
  Replies: 49
  Last Post: 01-10-2010, 18:35:30
 5. how is optibox to cs
  By sky pirate in forum Optibox
  Replies: 0
  Last Post: 26-06-2010, 18:31:27

Tags for this Thread

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •