Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 999

Thread: Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...

 1. #1
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...

  Pershendetje te Nderuar Antare!

  Sipas porosise te administratorit qendror, ketej e tutje s'lejohen mŽ temat e hapura qe kane mbi 1000 postime dhe duhen mbyllur.

  Per kete arsye po i rihap te reja ato qe do te mbyll sepse kane kaluar 1000 postimet.

  Jeni te lire te vizitoni keto tema edhe pse jane te mbyllura.

  Per me shume te vazhdojme diskutimet tek temat e reja te njejta!

  Lexim/ndihme te mbare gjithe antareve dhe stafit!

  Temat e vjetra per kerkime te ndryshme jane si me poshte

  http://www.satsupreme.com/showthread...bi-CardSharing
  http://www.satsupreme.com/showthread...bi-CardSharing
  http://www.satsupreme.com/showthread...bi-CardSharing

 2. #2
  Contributing Member freefootadm's Avatar
  Join Date
  17-05-2013
  Posts
  564
  Uploads
  10

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  Keni fake ecm ju te canal+liga dhe campeones ne sd dhe sky de me betacrypt?

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  24-01-2014
  Posts
  235
  Uploads
  0

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  Sa freeze te disa kanale te sky it... s'po e rregullojne dot

 4. #4
  Contributing Member freefootadm's Avatar
  Join Date
  17-05-2013
  Posts
  564
  Uploads
  10

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  ***useless quote***
  Po sky it e pashikueshme por po behet i pashikueshem dhe d+ ne disa kanale qe kam permendur me siper te pakten te mua ka shume fake ecm ne nagra
  Me e cuditshmja esht se ne te njejten kohe sky sport 1 me betacrypt ka fake ecm
  Se di ku qendron problemi

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  ***useless quote***

  Jo une nuk kam probleme keto kanale. Mos ke probleme me serveririn!

 6. #6
  Contributing Member freefootadm's Avatar
  Join Date
  17-05-2013
  Posts
  564
  Uploads
  10

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  ***useless quote***
  Kam provuar me te gjjthe serverat dhe kanalet sky sport 1 de betacrypt dhe canal + liga,deportes,futbol , campeones kane fake ecm

 7. #7
  Member dul's Avatar
  Join Date
  18-11-2009
  Location
  Tirana, ALBANIA
  Posts
  60
  Uploads
  39

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  Pershendetje, freefootadm nga experienca ime provo te ndryshosh CCcamin do te te sygjeroja CCcam221 dhe mos e ngarko me shume linja serveri

  KLm

 8. #8
  New Member
  Join Date
  08-06-2014
  Posts
  1
  Uploads
  0

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  kam njecloud ibox por qe pak koh nuk me hapen kanalet e tringut vetem Audio aka mundesi mem ndihmu dikush

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  ***useless quote***

  nuk besoj se do ta rregulloje ketu pune as ndryshimi i cccamit, por problemin e kane serverat qe shumica prej tyre qe nuk kane asnje karte reale. Prandaj ndodhin dhe shume freeze.

 10. #10

  Re: Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing

  e kam nje pyetje un si duhet te konfiguroj apo krijoj nje F: LINE QE TE PERDORIN SHUM PERSONA DMTH MOS TE DEL already in use PRA ME NJGYRE TE VERDHE TEK testious.com POR TE DEL ME NGJYRE TE GJELBERT Good lines KUPTONI?

  PSH:

  F: AAAA BBBBB (....) KETU CKA DUHET TE SHRKUAJ PAS USER DHE PASSIT

Page 1 of 100 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. New TAS/SA« - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 2. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 3. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •