Results 1 to 1 of 1

Thread: wsd_tv1167T2 v1.1

 1. #1
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  769
  Uploads
  84

  wsd_tv1167T2 v1.1

  Kam nje dvb-t2 me keto te dhena wsd_tv1167T2 v1.1 2014.05.30 dhe padashje i kam bere firmware me
  nje firmware tjeter tani ndizet vetem drita blu .
  Kush me ndihmon me nje firmware origjinal dhe menyren me ja hedhe .
  Attached Images Attached Images

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •