Results 1 to 6 of 6

Thread: Homecamd server Ali3512

Homecamd server Ali3512

Имам следния казус:на приемник базиран на Ali3512 който може да шерва картата(в случая на кабелен оператор) използва HOMECAMD SERVER дали е възможно DM500C(кабелен) да бъде клиент на този сървър.Да уточня че няма как в тази ситуация да бъде обратното...бокса да бъде сървър.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    113

Re: Homecamd server

Ако намериш homecamd server клиент за дриймбокс тогава да. Защо не сложиш картата в DM-500 и да шерваш през него?

Re: Homecamd server

Quote Originally Posted by turbopower View Post
    Ако намериш homecamd server клиент за дриймбокс тогава да. Защо не сложиш картата в DM-500 и да шерваш през него?
    Благодаря за отговора,но не намирам клиент за дриймбокс за този вид сървър и ще съм много благодарен ако ми бъде предоставен такъв.Титуляра на картата не желае тя да бъде в друг приемник.

Uploads
    113

Re: Homecamd server Ali3512

Според мен няма как да стане. Напиши какъв е модела на приемника.

Hi, it's a huge difference between homecamd share and a possibility for a device to be a cccamd server. For example Vantage 1100 HD can do only home share = 1st is server, 2nd is client for cards pluget to the server. This solution has own home share protocol. But that's work's only at home LAN and mostly between same kind of devices.
    Cccamd server can be contacted by more clients from LAN or WAN = more possibilities.
    Ако сте в един LAN и си купиш същият клиент ще можеш да гледаш, това е положенито за тези дръвца. Незнам дали няма да стане с някакви l2 vpn.

Приемника е Edision optimuss underline 3in1.Като клиент поддържа много протоколи,но за съжаление като сървър....

Uploads
    113

Освен да му направиш подарък нещо което става. Да си направя реклама продавам едно nslu2 което става за сървър, аксесоари убедиш да ползва нещо такова може и да размисли, защото няма да му заема място и гори ток.