Pershendetje,

Kam nje openbox x3 dhe doja te dija nese mund te perdoret ndonje version usb wireless qe gjendet ne treg apo duhet patejter te porosis versionin per X3?

Ka ndonje vend ku mund te gjej keto usb pervec porositjes ne internet?

Faleminderit