Program 2. mája
14.15 (Moskva) Taliansko - Lotyšsko (A-skupina) (STV 2 17:10 , ČT4 LIVE)

14.15 (Mytišči) Nórsko - Nemecko (C-skupina) (STV 2 LIVE)

18.15 (Moskva) Švédsko - Švajčiarsko (A-skupina) (ČT4 LIVE)

18.15 (Mytišči) Kanada - Slovensko (C-skupina) (STV2, ČT 2 LIVE)

Skupina A (Moskva) - Švédsko, Švajčiarsko, Lotyšsko, Taliansko
28.04. 14:15 Švajčiarsko - Lotyšsko 2:1
28.04. 18:15 Švédsko - Taliansko 7:1
30.04. 14:15 Švajčiarsko - Taliansko 2:1
30.04. 18:15 Lotyšsko - Švédsko 2:8
02.05. 14:15 Taliansko- Lotyšsko
02.05. 18:15 Švédsko - Švajčiarsko

Skupina B (Mytišči) - Česká republika, USA, Bielorusko, Rakúsko
27.04. 14:15 USA - Rakúsko 6:2
27.04. 18:15 Bielorusko - ČR 2:8
29.04. 14:15 ČR - Rakúsko 6:1
29.04. 18:15 USA - Bielorusko 5:1
01.05. 14:15 Rakúsko - Bielorusko 2:5
01.05. 18:15 ČR - USA 4:3

Skupina C (Mytišči) - Kanada, Slovensko, Nemecko, Nórsko
28.04. 14:15 Nemecko - Kanada 2:3
28.04. 18:15 Slovensko - Nórsko 3:0
30.04. 14:15 Slovensko - Nemecko 5:1
30.04. 18:15 Kanada - Nórsko 4:2
02.05. 14:15 Nórsko - Nemecko
02.05. 18:15 Kanada - Slovensko

Skupina D (Moskva) - Fínsko, Rusko, Ukrajina, Dánsko
27.04. 15:15 Ukrajina - Fínsko 0:5
27.04. 19:15 Rusko - Dánsko 9:1
29.04. 14:15 Fínsko - Dánsko 6:2
29.04. 18:15 Rusko - Ukrajina 8:1
01.05. 14:15 Dánsko - Ukrajina 4:3
01.05. 18:15 Fínsko - Rusko 4:5

Skupina E (Moskva) - 1A, 2A, 3A, 1D, 2D, 3D
03.05. 14:15 2A - Fínsko
03.05. 18:15 1A - Dánsko
04.05. 18:15 Rusko - 3A
05.05. 14:15 2A - Dánsko
05.05. 18:15 3A - Fínsko
06.05. 14:15 Rusko - 2A
06.05. 18:15 1A - Fínsko
07.05. 14:15 3A - Dánsko
07.05. 18:15 1A - Rusko

Skupina F (Mytišči) - 1B, 2B, 3B, 1C, 2C, 3C
03.05. 14:15 USA - 2C
03.05. 18:15 ČR - 3C
04.05. 14:15 1C - Bielorusko
05.05. 14:15 USA - 3C
05.05. 18:15 ČR - 2C
06.05. 14:15 2C - Bielorusko
06.05. 18:15 ČR - 1C
07.05. 14:15 Bielorusko - 3C
07.05. 18:15 1C - USA

Skupina G - 4A, 4B, 4C, 4D
04.05. 14:15 Rakúsko - 4C (Mytišči)
04.05. 18:15 4A - Ukrajina (Mytišči)
06.05. 10:15 4A - Rakúsko (Chodynka)
06.05. 10:15 Ukrajina - 4C (Mytišči)
07.05. 10:15 Rakúsko - Ukrajina (Chodynka)
07.05. 10:15 4A - 4C (Mytišči)

Štvrťfinále:

09.05. 14:15 E1 - F4 (Chodynka)
09.05. 18:15 E2 - F3 (Chodynka)
10.05. 14:15 F1 - E4 (Chodynka)
10.05. 18:15 F2 - E3 (Chodynka)

Semifinále:
12.05. 13:15 (E1 - F4) - (F2 - E3) (Chodynka)
12.05. 17:15 (F1 - E4) - (E2 - F3) (Chodynka)

O 3. miesto:
13.05. 14:15 (Chodynka)

Finále:
13.05. 18:15 (Chodynka)