Page 1 of 75 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 749

Thread: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

 1. #1
  Moderator mile kristo's Avatar
  Join Date
  24-06-2007
  Location
  EU
  Posts
  1,717
  Uploads
  269

  Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Meqe tema kaloi 1000 postimet po hapim nje teme te re.

  Postimet e vjetra mund ti gjeni
  KETU

  http://www.satsupreme.com/showthread...-firm-soft-etj

 2. #2
  Member alban73's Avatar
  Join Date
  11-06-2014
  Location
  Europe
  Posts
  61
  Uploads
  1

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Dje doli blackhole 2.1.6.1, iptv punon pa problem fare.

 3. #3
  Senior Member arbend's Avatar
  Join Date
  03-06-2013
  Location
  Tirana
  Posts
  637
  Uploads
  5

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  ***useless quote***


  per origjinal eshte vetem ky..?

 4. #4
  Member alban73's Avatar
  Join Date
  11-06-2014
  Location
  Europe
  Posts
  61
  Uploads
  1

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Po pr clone deri te 2.0.9 mund t instalosh.

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  333
  Uploads
  1

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  si mund te fut listen me kanalet shqiptare ne ts media enigma2

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  425
  Uploads
  8

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  me eshte prishur telekomando e Vuduo 2 origjinal kush nga telekomandat Clone mund ti bej ??

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  13-02-2010
  Posts
  427
  Uploads
  8

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  ***useless quote***

  Asnje,vetem komanda origjinale.
  Faleminderit

 8. #8
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska te duhet ty..
  Posts
  1,290
  Uploads
  17

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  ***useless quote***

  derisa te gjesh telekomanden origjinale, mund te perdoresh smartphonin tend, nese ke nje te tille.. android ose iphone.. mjafton te shkarkosh aplikacionin, dhe e ke te zgjidhur perkohesisht..

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  30-06-2006
  Posts
  425
  Uploads
  8

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  ***useless quote***
  Ok, bera nje zgjidhje tjeter me ane te telkomandes se smart tv. Faleminderit.

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  13-10-2008
  Posts
  333
  Uploads
  1

  Re: Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.

  Nqs ka mundesi ndonjeri te me postoj nje backup per vu+ solo pro ose vu+ solo clone qe te jete i gatshem bashke me driverat e usb tokesore se kam nje muja qe e kam mare aparatin dhe spo e ve dot ne pune usb tokesore,pasi kam problem me aparatin qe nuk me mer asnje lloj instalimi se bllokohet

Page 1 of 75 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Update Vu+ Duo & solo & uno + ultimo - image, firm, soft, etj.
  By arber in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 21-05-2015, 19:08:42
 2. New Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 27-02-2015, 12:38:38
 3. Old Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 01-05-2013, 20:26:11
 4. Update Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By fushkrujs in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1003
  Last Post: 16-05-2012, 23:01:37
 5. Old Dreambox - image, firm, soft, etj.
  By *Besmiri* in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 28-12-2011, 16:51:27

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •