Page 1 of 99 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 988

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)

 1. #1
  Super Moderator fillestari's Avatar
  Join Date
  26-12-2008
  Location
  -> -> EU <- <-
  Posts
  1,217
  Uploads
  113

  Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ per Paisje dhe aparate (JO SHITBLERJE LINJASH)


 2. #2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes aparat cloud ibox 3 sat+tokesor i perdorur 10.000 leke,shitja dorazi ne EL per me shume kontakt pm.

 3. #3

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Prsh:kerkoj te blej nje ca sim v. 2.10 per dm 800se:dhe cmimi sa shkon :klm

 4. #4
  Contributing Member endrithoxha's Avatar
  Join Date
  26-01-2010
  Posts
  315
  Uploads
  8

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  kerkoj mag250 mag254 ose drambox 3 tuner me kontaktoni ne pm

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  256
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Kerkoj te blej nje aparat cloud ibox3, ose vetem satelitor, te jete klon dhe i perdorur por ne gjendje te mire, te jete linux dhe ne Mpeg4, jam ne Tirane, kush ka mundesi te kontaktoje ne pm, ju pershendes, tung.

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  196
  Uploads
  0

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Interesohem te blej dekoder enigma 2,te perdorur.vendndodhja elbasan.flm!

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Kujdes per ata qe duan te shesin. Shitjet behen sipas rregullores dhe jo sipas qefit.

 8. #8
  Contributing Member xaku86's Avatar
  Join Date
  07-11-2008
  Posts
  483
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Pershendetje kerkoj modul konax te digitalbit bashk me karten smart te jet pair kush ka ndonje gjendje per te shit ose dini ku mund te blej me lajmeroni ne pm ju faleminderit.

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2008
  Posts
  132
  Uploads
  14

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes: DM800se bootloader 84 SIM2.10 me abonim 6-mujor, i Ri ne Kuti me te gjithe aksesoret qe jep Fabrika, i bere gati me te gjitha vetem per ta vene ne pune. Cmimi 150 €. Te interesuarit per me shume ne PM

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  08-12-2007
  Posts
  181
  Uploads
  2

  Re: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

  Shes dorazi nje Usb Wi-Fi te re per aparate satelitore. Cmimi 1500 Lek te reja, vendodhja Tirane

Page 1 of 99 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Replies: 344
  Last Post: Yesterday, 11:05:21
 2. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 03-08-2015, 20:51:42
 3. Dyqane me Paisje Satelitore - Prishtinė ?
  By Koreani in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 14-03-2013, 11:52:30
 4. New Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ
  By uȠiӃ ζ in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-05-2012, 16:55:39
 5. Programe Per Aparate Satelitore
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 27
  Last Post: 15-01-2011, 11:42:26

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •