Results 1 to 2 of 2

Thread: ndihme

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  26-04-2007
  Posts
  20
  Uploads
  0

  ndihme

  dua te mesoj si programohet nje aparat psh une kam nje metabox fta qe mer vetem kode e nuk ka vend per module as per carte dhe dua ti fut nje program te ri .nqs dikush di se si behet ose cfare duhet per ta programuar kete aparat i lutem te me ndihmoje

 2. #2
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ndihme

  ai aparat e ka emrin cas 3 kerkoje ke google. ai punon persmari me kaonet me extreme me dremboxat etj. ndersa per ket bukuroshin tat se di ca qarku ke mrena duhet me e pa chipin dhe te them po a jo. sepse nuk duhen pa markat por chipi i mrenshem po te jet isoj bohet po te jet nej tip tjeter sbohet. ne qoftese e blen pastaj duhet i futesh manualeve dhe mas 1 ore lexim je gati me i bo nji freskim.

Similar Threads

 1. Question Ndihme per SAT +
  By aldo224 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 17
  Last Post: 15-01-2011, 10:19:46
 2. ndihme
  By balaku in forum Albanian / Shqip
  Replies: 11
  Last Post: 13-09-2009, 12:51:38
 3. Ndihme!!
  By nicko1234 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 15-03-2009, 18:37:25
 4. ndihme
  By angelo_dr in forum Introductions
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 00:54:39
 5. ndihme
  By ahmeti in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 24-12-2008, 23:16:21

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •