Results 1 to 3 of 3

Thread: Dunavision davinci plus

 1. #1
  Moderator miri-01's Avatar
  Join Date
  07-01-2010
  Posts
  2,757
  Uploads
  20

  Dunavision davinci plus

  Prsh miqt e mi!
  me ka rene ne dore nje aparat
  DUNAVISION DAVINCI PLUS HDMI me keto te dhena:

  MODELI ID-Ali 3802
  Version SW -06030100-1.4.75.EMU
  Version HW- Ali-HD1-HM-VER 1.0
  Loader version-3602A 1.1.6
  Latest Update May 10-2012
  Aparatin e kam te nje djali halle te cilin e ka blere 150 euro
  dhe shikonte te gjitha paketat
  kush e njehe kete aparat te me jape ndonje dore
  Ja kalofshi mire

 2. #2
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: Dunavision davinci plus

  DiÁka te 2014 e gjen KETU versionin e fundit te sw , ndersa siti zyrtar faqja zyrtare

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  20-06-2005
  Location
  Florence Italy
  Posts
  203
  Uploads
  1

  Re: Dunavision davinci plus

  Google e-dynavision.com dhe ke supportin per te

Similar Threads

 1. Replies: 8
  Last Post: 05-02-2013, 16:31:57
 2. Davinci Images
  By boyzmen in forum Dreambox
  Replies: 4
  Last Post: 30-05-2006, 19:23:43
 3. FlashWizard 6.3 / DaVinci 5.5 Final
  By kisme in forum Portuguese / PortuguÍs
  Replies: 0
  Last Post: 11-05-2006, 17:55:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •