Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 59

Thread: Magicbox multimedia mg4

 1. #1
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Thumbs up Magicbox multimedia mg4

  pershendetje miq me ka ren ne dor nje box magicbox mg4 hd nese ka ndonjeri mundesi se spo gjej dot imazh per magicbox mg4 hd e kam kerku te faqa e vet nuk e mer pervec nje imazhi italysat po nuk eshte i sakt nuk punon si imazh kam kerku po nuk po gjej ,,

 2. #2

  Re: Magicbox multimedia mg4

  te ky link . lexo instruksionet , shiko nqs te bejne pune. te patestuar nga une

 3. #3
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  333
  Uploads
  46

  Re: Magicbox multimedia mg4

  persh jakub, ketu i ke te gjitha imazhet per ate qe kerkon shpresoj qe do gjesh imazhin e duhur.

 4. #4
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  rrofsh po me jan ber aq shum trut dhall sa spo i shkarkoj dot :p

 5. #5
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  flm stv2008 i kam provu keto nuk bejn

 6. #6
  Senior Member
  Join Date
  13-02-2010
  Posts
  435
  Uploads
  8

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  Cfare kerneli ka dhe driverat,dergo nje foto qe te themi per imazhet,satelitor+tokesor apo vetem satelitor

 7. #7

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***
  ndoshta fillimisht duhet te regjistrohesh te krijosh nje account dhe me pas te besh download

 8. #8
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  http://magicbox-tv.com/a/Software/VU.../0826/301.html

  vetem ket imazh me mer te faqja e vet po ky italysat spunon

  imazhet e tjera qe i ka nuk i mer se di pse

 9. #9
  Contributing Member Sat-elite031's Avatar
  Join Date
  16-09-2012
  Location
  Ballkanas
  Posts
  831
  Uploads
  171

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  rrofsh po shum veshtir per ti shkarku nuk e di pse si len free skam par asnjeher box si ky qe nuk i gjen dot imazh

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  257
  Uploads
  0

  Re: Magicbox multimedia mg4

  ***useless quote***

  Pershendetje Jakub , bej nje prove te vogel ate kartelen magibox ndryshoji emrin ne magicbox.Provoje nje here........

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

 1. Update CLEANER Magicbox vision x100
  By engags in forum Vision
  Replies: 0
  Last Post: 14-08-2010, 02:06:13
 2. Update SOFTWARE [MAGICBOX] Vision x100
  By uȠiӃ ζ in forum Satellite Receivers A to Z
  Replies: 17
  Last Post: 02-10-2009, 13:04:32
 3. New (magicbox) software 29/9/2009
  By s1i1s in forum Satellite Receivers A to Z
  Replies: 2
  Last Post: 01-10-2009, 03:12:01
 4. Vision X100 MagicBox
  By atbir in forum French / Français
  Replies: 2
  Last Post: 20-08-2009, 15:30:05
 5. magicbox x100
  By laa mihan in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 17-08-2009, 22:17:20

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •