Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1002

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #1
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  vazhdojme te kjo teme meqe tema tjeter kaloi 1000 postimet.

  Postimet e vjetra mund ti gjeni te linku me poshte

  http://www.satsupreme.com/showthread...77#post1165777

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Barcelona
  Posts
  377
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  pershendetje di ndonjeri se a e japin supersport ndeshjen free shqiperia serbia pasi ipko e jep gjithnje ne supsport e desha tw dij a e jep ss ne satelit

 3. #3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Valla mdoket su met sen mo me receivera veq me tja fut programin KODI ma mir se ishin iptv tring-digitalb edhe po beheshin update vetvetiu cdo dite

 4. #4
  Contributing Member
  Join Date
  18-05-2009
  Posts
  625
  Uploads
  3

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  qfare eshte ky program KODI?SI E shpjegon kete,te kuptojm me mire

 5. #5

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Ja ky eshte Kodi program open source per home theatre instalohet ne kompjuter ose paisje android qe perkrahin kodi i cili dikur eshte quajtur xbmc i dizajnuar nga ish punetore te microsoft njesia e xbox! Pasi ta instalon kerko per repo dhe addons i fut dhe aro dhe shiqon kanale iptv ose filma!

 6. #6

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  @ urange
  Pershendetje... Ja pergjigja qe ka dhen DigitAlb ne pyetjen qe i ka bere nje ndjekes i faqes.
  digitalb.png

 7. #7
  Patience & Reflection Ghostenigma's Avatar
  Join Date
  08-08-2012
  Location
  Anonymity
  Posts
  889
  Uploads
  26

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  ***useless quote***Edhe po nuk e dhan ato do e japim ne ;)

 8. #8
  Senior Member
  Join Date
  07-08-2013
  Posts
  250
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  http://kodi.tv
  Keta qe dine per kete kodi.tv nese kane mundesi te na japin ndonje tutorial xbmc kodi qe edhe ne qe sdime si ti kemi te shohim pak drite, ju pershendes.

 9. #9
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  832
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  ***useless quote***
  Duhet te kesh nje c line ne aparat dhe e shikon ndeshjen ne super sport...

 10. #10
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2012
  Posts
  257
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  ***useless quote***

  Kush ju daku??

Page 1 of 101 1236112651 ... LastLast

Similar Threads

 1. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 2. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 3. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 04-08-2014, 13:58:54
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •