Page 32 of 40 FirstFirst ... 72227303132333437 ... LastLast
Results 311 to 320 of 391

Thread: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

 1. #311
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  272
  Uploads
  13

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by adireli View Post
  Persh bootlogo

  a mund te me thuash dhe filen ku mund ta shkarkoj kete apk SwiftStreamz 1.2

  Flm
  Nuk ke nevoje per asnje kod dhe jane shume stabel.
  Attached Files Attached Files

 2. #312
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,887
  Uploads
  524

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  190zd97b38n1wjz2

  Kodi ishte gabim ,provoje kete dhe ndoshta eshte aktiv

 3. #313
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2009
  Posts
  160
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bootlogo View Post
  Nuk ke nevoje per asnje kod dhe jane shume stabel.
  bootlogo

  nuk ke mundesi te ma dergosh ne nje version tjeter dhe jo ne ZIP pasi nuk po e download dot.
  Flm

 4. #314
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2009
  Posts
  160
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by benardi View Post
  190zd97b38n1wjz2

  Kodi ishte gabim ,provoje kete dhe ndoshta eshte aktiv
  Bernard

  kodin e pranoi dhe u hap por nuk punon asnje kanal. thote kontakto reseller.

  Flm

 5. #315
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,887
  Uploads
  524

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  1904276d4jjk1zx5

  Provo kete tjetrin ka afat 24 ore, nese nuk hapet do te thote se ka skaduar

  Nese ka skaduar hyr ne komunikim me ata dhe kerkoi nje test kod

  Pastaj vendos

 6. #316

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Cili eshte aplikacioni me i mire per te riprodhuar IPTV ne Android Box qe kane dhe Android TV?

  Kam lexuar perfect player mbahet i mire po sjam kam idene.

 7. #317
  Moderator mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,451
  Uploads
  53

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Perfect player funksionon shmire.
  Une perdor dy player,smart stb,dhe perfect player.

 8. #318

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by mamurrzaku View Post
  Perfect player funksionon shmire.
  Une perdor dy player,smart stb,dhe perfect player.
  Smart STB eshte me pagese ?

 9. #319
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  933
  Uploads
  1

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by safinator View Post
  Smart STB eshte me pagese ?
  Ka me pagesė dhe pa pagesė, pėrdoret me Mac adresė, ndėrsa pėrfect player jo...

 10. #320

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  Ka me pagesė dhe pa pagesė, pėrdoret me Mac adresė, ndėrsa pėrfect player jo...
  E rendesishme eshte te perdoret ai qe eshte me performant dhe sjep probleme.

Page 32 of 40 FirstFirst ... 72227303132333437 ... LastLast

Similar Threads

 1. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 2. TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 10-01-2014, 22:52:43
 3. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 4. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By arjano1968 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-03-2012, 12:11:09
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •