Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233
Results 321 to 328 of 328

Thread: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

 1. #321
  Senior Member
  Join Date
  30-11-2011
  Location
  World
  Posts
  161
  Uploads
  4

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Per android box perdorni StbEmu ose IPTV Extreme... jane super dhe pa pagese

 2. #322
  Contributing Member freefootadm's Avatar
  Join Date
  17-05-2013
  Posts
  569
  Uploads
  10

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Per Android TV Box, instaloni aplikacionin Vavoo dhe kur tju kerkoje adresen vendosni vavoo.to dhe shijoni filma livetv etj FALAS

 3. #323
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2012
  Posts
  428
  Uploads
  1

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by freefootadm View Post
  Per Android TV Box, instaloni aplikacionin Vavoo dhe kur tju kerkoje adresen vendosni vavoo.to dhe shijoni filma livetv etj FALAS
  Po per tv android ka ndonje app te mire per tpare tv apo filma

 4. #324
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,370
  Uploads
  49

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by kliti View Post
  Per android box perdorni StbEmu ose IPTV Extreme... jane super dhe pa pagese
  Me lart pata shkruar Smart Stb,doja te thoja Smart Emu.!
  Eshte nje aplikacion shume i mire,por ka nje problem te vogel(ndoshta me ndodh vetem mua)nese ti i ul volumin dhe nderron kanal,volumi i ngrihet automatikisht.!
  Nese je duke pare nje film porno,eshte problem....

 5. #325
  Senior Member
  Join Date
  21-09-2015
  Posts
  134
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Edhe ti Mamurrzaku me kanalet e pornos nuk bone provė me njė kanal sportiv

 6. #326
  Contributing Member freefootadm's Avatar
  Join Date
  17-05-2013
  Posts
  569
  Uploads
  10

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by Joni-2012 View Post
  Po per tv android ka ndonje app te mire per tpare tv apo filma
  Aplikacioni nė fjal duhet tė funksionojė teorikisht dhe ne njė tv android

 7. #327
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,370
  Uploads
  49

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by nardis View Post
  Edhe ti Mamurrzaku me kanalet e pornos nuk bone provė me njė kanal sportiv
  Me hiku dora...!!!

 8. #328
  Contributing Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,370
  Uploads
  49

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by freefootadm View Post
  Aplikacioni nė fjal duhet tė funksionojė teorikisht dhe ne njė tv android
  Punon dhe ne Android TV.

Page 33 of 33 FirstFirst ... 82328313233

Similar Threads

 1. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 2. TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 10-01-2014, 22:52:43
 3. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 4. New TAS/SAĒ - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By arjano1968 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-03-2012, 12:11:09
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •