Page 37 of 37 FirstFirst ... 122732353637
Results 361 to 367 of 367

Thread: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

 1. #361
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  901
  Uploads
  1

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by bledars View Post
  jo ky app nuk ben ne android shume i avasht ben crash shpesh etj.dmth per momntin sben
  Nuk ja vlen, apk m kot q kam provuar....

 2. #362
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  343
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Dua te bej nje liste favorite kanalesh iptv ne android box kii pro. A eshte e mundur te behet.

 3. #363
  Senior Member
  Join Date
  09-05-2013
  Posts
  343
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Kam nje android box kii pro. Shkarkova apps stb emu nga play store. I hodha linjen iptv, por nuk me
  hapet app. Ne momentin qe i ijap ok per ta hapur, ma ben ekranin e zi dhe nuk shkarkohet lista rri e zeze.
  Ndoshta dicka kam gabuar. kam nje dyshim per MAC adresen. Ky app e kerkon patjeter tja vendosesh MAC adresen apo jo.
  Nese duhet me shpjegon njeri si tja vendos.

 4. #364
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  901
  Uploads
  1

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  Quote Originally Posted by zafiri View Post
  Kam nje android box kii pro. Shkarkova apps stb emu nga play store. I hodha linjen iptv, por nuk me
  hapet app. Ne momentin qe i ijap ok per ta hapur, ma ben ekranin e zi dhe nuk shkarkohet lista rri e zeze.
  Ndoshta dicka kam gabuar. kam nje dyshim per MAC adresen. Ky app e kerkon patjeter tja vendosesh MAC adresen apo jo.
  Nese duhet me shpjegon njeri si tja vendos.
  Nuk t bn pun stb por perfect player ose iptv ose smartiptv.....

 5. #365
  Senior Member
  Join Date
  14-04-2006
  Posts
  398
  Uploads
  3

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  una kam blere nje Dinobot U5 Mini dhe spo gjej dot Oscam emu ne Android.
  Do me ndimoje ndonjeri se nuk po e gjej askund ndonje Oscam apk per kte dekoder.
  A Ka program ftp per dekoderat Android per te futur clinjat nepermjet kompjuterit apo si futen linjat ne Oscam android?

 6. #366
  Senior Member
  Join Date
  03-12-2015
  Posts
  150
  Uploads
  0

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.


 7. #367
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,862
  Uploads
  512

  Re: Android Tv Box Dvb s/s2 t/t2.pyetje diskutime etj.

  (nuk e kam testuar)

  aplikacion i dobishem per dekoderat android

  shikim te kendshem
  Attached Files Attached Files

Page 37 of 37 FirstFirst ... 122732353637

Similar Threads

 1. New TAS/SA - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime
  By fillestari in forum Albanian / Shqip
  Replies: 994
  Last Post: 12-08-2017, 14:50:24
 2. TAS/SA - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By benardi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1005
  Last Post: 10-01-2014, 22:52:43
 3. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39
 4. New TAS/SA - LNB - Diseqc etj - Sinjal - diskutime-pyetje
  By arjano1968 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 999
  Last Post: 29-03-2012, 12:11:09
 5. New Dragon T-REX diskutime
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 15-05-2009, 18:35:47

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •