Quote Originally Posted by skrap View Post
Pershendetje. Me ra ne dore nje dmbox800 hdpvr me sim kard te bardhe nuk shkruan gje fare dhe nuk e di se cfar card sim eshte 1.0 2.1 2.0 ferrari. Kush nga shoket e ka nje te till te thot. Dhe kur dua te lidhem me dreamup thot no ca found error.
Kėrko Ferrari filler dhe merr nje image te vjetėr Ferrari ssl83 dhe mė pas beji update me image deri ne ssl87. Te kisha bėrė upload unė po skam mundėsi sot.