Page 102 of 102 FirstFirst ... 252779297100101102
Results 1,011 to 1,020 of 1020

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #1011
  →«•»Sat-Master«•»← *M@STER-S@T-TV*'s Avatar
  Join Date
  18-11-2010
  Location
  Vendi i Shqiponjave
  Posts
  1,506
  Uploads
  188

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tonito85b View Post
  Pershendetje te gjitheve kam gjetur nje aparat newwave mini hd mund te me thote a i hap me dqcam dga Ju lutem nje pergj
  O mik testoje i hap a jo.
  Per momentin kta dekodera qe kan dqcam i hapin.
  Kalo mirë.!!

 2. #1012

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Paketat italiane dhe spanjolle a hapen?

 3. #1013
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  313
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by ogmios View Post
  Paketat italiane dhe spanjolle a hapen?
  ne 13 hapen polaket,qielli italian jo,16 arenat edhe sport klub,19.2 qielli gjerman edhe spanjollet .

 4. #1014

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by Santan4 View Post
  ne 13 hapen polaket,qielli italian jo,16 arenat edhe sport klub,19.2 qielli gjerman edhe spanjollet .
  As tivusat dhe as Mediaset nuk hapet?

 5. #1015
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  313
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by ogmios View Post
  As tivusat dhe as Mediaset nuk hapet?
  po hapen kto

 6. #1016
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  194
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Mirembrema!
  Paketa telenor te thor 0.8 hapet me ndonje linje cccam a jo?pyes sepse me linjen qe kam une aktualisht nk hapet.

 7. #1017
  Contributing Member MATJANI's Avatar
  Join Date
  08-03-2010
  Location
  Europe
  Posts
  770
  Uploads
  84

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tring View Post
  Mirembrema!
  Paketa telenor te thor 0.8 hapet me ndonje linje cccam a jo?pyes sepse me linjen qe kam une aktualisht nk hapet.
  Per cilet kanale e ke fjalet se nuk ka pakete telenor ne thor 0.8W ?

 8. #1018
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  194
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by MATJANI View Post
  Per cilet kanale e ke fjalet se nuk ka pakete telenor ne thor 0.8W ?
  Ts cinema etj...

 9. #1019
  Senior Member Santan4's Avatar
  Join Date
  02-03-2014
  Location
  .exe
  Posts
  313
  Uploads
  4

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tring View Post
  Mirembrema!
  Paketa telenor te thor 0.8 hapet me ndonje linje cccam a jo?pyes sepse me linjen qe kam une aktualisht nk hapet.
  edhe une kam provu po nuk kam arrit me i hap.

  po fox sport 2 int ne astra 23.5 a iu hapet sepse te une jo

 10. #1020
  Super Moderator gertl's Avatar
  Join Date
  05-12-2008
  Location
  Hajt se folim
  Posts
  9,383
  Uploads
  1,424

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Tema mbyllet meqe i kaloi te 1000 postimet. Eshte hapur tema e re

Similar Threads

 1. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 2. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 3. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •