Page 33 of 34 FirstFirst ... 8232831323334 LastLast
Results 321 to 330 of 334

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #321
  Junior Member
  Join Date
  13-10-2016
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Exp Natyre eshte SD nderesa Explorer Natyre eshte H264/mpeg4 edhe T HD , SS1 HD lejohet me u hap per momentin.. Super sport 1 HD nese nuk ke dectypter te ri te linjes nuk hapet.., Aktualisht ne linjat qe kam une keto jane rregulluar , Super sport 2 deri 6 ne vijim do zgjidhen..

  Quote Originally Posted by ogmios View Post
  Exporer natyre ne T2 me sa di une eshte SD. SuperSport 1 HD hapet sepse dga e lejon kete kanal te hapet nese ke jje karte smart qofte edhe pa abonim. Ajo qe ben perjashtim eshte vetem T HD. Duhen testuar kanalet si Film Nje Hd, supersort 2HD etj. qe ta kemi me qarte situaten.

 2. #322

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tonn View Post
  Exp Natyre eshte SD nderesa Explorer Natyre eshte H264/mpeg4 edhe T HD , SS1 HD lejohet me u hap per momentin.. Super sport 1 HD nese nuk ke dectypter te ri te linjes nuk hapet.., Aktualisht ne linjat qe kam une keto jane rregulluar , Super sport 2 deri 6 ne vijim do zgjidhen..
  Po thua qe kanalet e tjera nuk kane kaluar ne pairing, por problemi qendron te dekriptuesi?

 3. #323
  Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  76
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by trahana View Post
  Rapid funksionon ne rregull. Website e mbajne down per te mbajtur low profile. Por mund ti aksesosh ne faqen e forumit. Ketu
  Faleminderit per infon. E gjeta pas sugjerimit tend....

 4. #324

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Duket se Tring po teston kanalet e filmave Tring Super dhe Trung Max ne hd ne platformen abcom.

 5. #325
  New Member
  Join Date
  23-01-2014
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kush me thot a hapen te 5 ovest premiun ita. me cline ? Dhe ne qofte se hapen me cfar decoder.Flm.

 6. #326
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  201
  Uploads
  27

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  mateher 5 ovest hapet me amiko 8900-amiko mini alien-me OCTAGON sf4008 uhd combo -dhe me zgema combo H7

 7. #327
  Junior Member
  Join Date
  11-12-2009
  Posts
  15
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.

 8. #328
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,252
  Uploads
  16

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.
  per momentin nuk ka gjendje combo, ose ka shume rralle.. dhe i kane pak lart per momentin.. por ne nje faqe ne Spanje.. gjeta dhe une bleva vetem satelitor, pasi kam usb dtt per tokesor.. neser me mberrin..nese ke mundesi te besh blerje online, ta nis linkun, nese ske..mundesi flasim ne pm, per ndonje bashkepunim..klm..

 9. #329
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2012
  Posts
  355
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.
  Punon shkelqyer fare Octagoni, un e kam nje te tille. Nuk kemi fol keto kohe pasi ato pak qe i kan i kan ven ne pune dhe po i shijojne.

 10. #330
  Senior Member
  Join Date
  25-12-2013
  Posts
  146
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  A ka dikush Klan al m3u vetem per sonte.

Similar Threads

 1. Old Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 11-12-2016, 21:46:55
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1002
  Last Post: 05-03-2016, 20:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 19:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •