Page 33 of 72 FirstFirst ... 823283132333435384358 ... LastLast
Results 321 to 330 of 714

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #321
  Junior Member
  Join Date
  23-01-2014
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kush me thot a hapen te 5 ovest premiun ita. me cline ? Dhe ne qofte se hapen me cfar decoder.Flm.

 2. #322
  Senior Member
  Join Date
  04-03-2015
  Posts
  230
  Uploads
  29

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  mateher 5 ovest hapet me amiko 8900-amiko mini alien-me OCTAGON sf4008 uhd combo -dhe me zgema combo H7

 3. #323

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.

 4. #324
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,289
  Uploads
  17

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.
  per momentin nuk ka gjendje combo, ose ka shume rralle.. dhe i kane pak lart per momentin.. por ne nje faqe ne Spanje.. gjeta dhe une bleva vetem satelitor, pasi kam usb dtt per tokesor.. neser me mberrin..nese ke mundesi te besh blerje online, ta nis linkun, nese ske..mundesi flasim ne pm, per ndonje bashkepunim..klm..

 5. #325
  Senior Member
  Join Date
  29-09-2012
  Posts
  357
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Deshan te di se para pak javesh u fol shume per kete aparat, OCTAGON sf4008 uhd combo, dhe tani ka rene ne qetesi dhe askush nuk thote a ka ne shitje, si punon dhe se cfare cmimi ka, ju pershendes.
  Punon shkelqyer fare Octagoni, un e kam nje te tille. Nuk kemi fol keto kohe pasi ato pak qe i kan i kan ven ne pune dhe po i shijojne.

 6. #326
  Senior Member
  Join Date
  25-12-2013
  Posts
  161
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  A ka dikush Klan al m3u vetem per sonte.

 7. #327
  Senior Member mamurrzaku's Avatar
  Join Date
  10-02-2009
  Location
  MAMURRAS
  Posts
  1,243
  Uploads
  45

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pyet ate qe ta la shitur.
  E ka fajin c line

 8. #328
  Senior Member
  Join Date
  01-09-2009
  Posts
  149
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Persh ,

  Desha te pyesja nese hapen ne cccam kanalet greke (cosmote) ne 9E?

  Flm

 9. #329
  Senior Member eglisa's Avatar
  Join Date
  06-08-2013
  Posts
  165
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  JOO nuk hapen
  Quote Originally Posted by adireli View Post
  Persh ,

  Desha te pyesja nese hapen ne cccam kanalet greke (cosmote) ne 9E?

  Flm

 10. #330
  Senior Member BABA nga durrsi's Avatar
  Join Date
  11-01-2014
  Location
  Sud Tirol AUSTRIA
  Posts
  108
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  njatjeta cuna, desha te di kush eshte operatori me i mire ne ALB per nje abonim te rregullt ne IPTV dhe sa kushtojne paketat familjare me afat 1 vjecar. Desha te di edhe nese eshte e mundur qe abonimin ta paguaj vecas, pa qene i detyruar te blej Box IPTV e operatorit qe e shet pasi tashme te gjithe Smart TV kane brenda App per IPTV sic jane Smart Iptv dhe SS iptv te preinstaluar, ose thjesht abonimin a mund ta perdor ne nje Android Box apo ne Dream Box.

Similar Threads

 1. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 2. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 3. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •