Page 43 of 43 FirstFirst ... 183338414243
Results 421 to 427 of 427

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #421
  Member TvSatMedia's Avatar
  Join Date
  18-03-2017
  Location
  SatSupreme
  Posts
  70
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by adbass View Post
  Pershendetje. A di ndonjeri kush ka linje iptv te mire?? inbox. Flm
  kontakto me nushi-73 ka linja iptv shum te mira.klm

 2. #422
  New Member
  Join Date
  02-08-2016
  Posts
  9
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by MaGnuS. View Post
  kontakto me nushi-73 ka linja iptv shum te mira.klm
  Nese deshironi stabel dhe te mira ka vetem me pagese !!

 3. #423
  Senior Member nushi-73's Avatar
  Join Date
  13-09-2008
  Posts
  128
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by LG1 View Post
  Nese deshironi stabel dhe te mira ka vetem me pagese !!
  Shume e vertet ????????

 4. #424
  New Member
  Join Date
  21-12-2014
  Posts
  7
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  prsh,
  nushi-73 osht numr1 ne Forum per ndim se te tjerit jon veq per hajgare per shqiptaret, flm Shum nushi-73 per ndimen q na dhuron.

 5. #425
  Junior Member
  Join Date
  16-01-2013
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by LG1 View Post
  Nese deshironi stabel dhe te mira ka vetem me pagese !!
  Per ate e kam fjalen. Me pagese por qe te kete garanci qe punojn mire. prandaj me duhet opinioni luaj.
  Kush ka te me shkruaj ne inbox. Flm

 6. #426
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  165
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by elio.c View Post
  Liro hepesiren e imbox
  E lirova hasiren e inbox
  Flm

 7. #427

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  ky djali nushi me ka dhen nje list shum stabel ne pergjithesi, ate shoh un per vete. flm perseri :)

Page 43 of 43 FirstFirst ... 183338414243

Similar Threads

 1. Old Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By mile kristo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1004
  Last Post: 11-12-2016, 21:46:55
 2. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1002
  Last Post: 05-03-2016, 20:43:18
 3. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 4. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 19:31:44
 5. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •