Page 62 of 62 FirstFirst ... 12375257606162
Results 611 to 620 of 620

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #611
  Senior Member
  Join Date
  08-09-2008
  Posts
  112
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tonito85b View Post
  e ke vete kete dekoder qe thua e hap ?
  po e hap digitalbin por kuptohet qe ka freze

 2. #612
  Senior Member
  Join Date
  26-12-2014
  Posts
  126
  Uploads
  5

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by risani View Post
  po e hap digitalbin por kuptohet qe ka freze
  tani per tani me mire iptv dhe i ke te gjitha se sa nje dekoder tj qe u bem si studio kabllori

 3. #613

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kane ndonje problem kanalet e dixhitalbit ne tokesor, nuk kam sinjal fare.

 4. #614
  New Member
  Join Date
  22-09-2017
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tonito85b View Post
  e ke vete kete dekoder qe thua e hap ?

  po e hap newwawe mini hd me dqcam po punon dga por ka ngrirje te pakten !! eshte ofert nga prodhuesit !!

 5. #615
  New Member
  Join Date
  22-09-2017
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by tonito85b View Post
  tani per tani me mire iptv dhe i ke te gjitha se sa nje dekoder tj qe u bem si studio kabllori

  Sa per dga eshte shum e vertet se me satelit eshte dicka shum ndryshe nga IPTV fotografi shum e qart e jo iptv por me leht te themi se me iptv nuk ka nevoja per pjata apo anten satelitor sistem shum me i leht nga satelit me paisje !!

 6. #616

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Ndoshta e tepert, por a ka ndonjeri prej jush ndonje linje stabile iptv per kanalet shqiptare?

 7. #617
  New Member
  Join Date
  22-09-2017
  Posts
  3
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by geri22 View Post
  Desha te di nese dikush ka provuar gcam, si konfigurohet dhe a punon mire, kaloni mire.
  Provo ket GCAMD dhe siqo cfar ka dhe si eshte
  New gcam 1.3-emu

 8. #618
  Senior Member
  Join Date
  08-03-2014
  Location
  elbasan
  Posts
  121
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by risani View Post
  Per momentin dga hapet vetem me resiver NEWWAWE mini HD emulatori DQCAM
  Punon sic punonte dikur ne gshare dga apo nuk ja vlen?dhe a ka naj shans per permirsime,dhe ky emulator cfare paketash te huaja hap?

 9. #619
  Senior Member
  Join Date
  26-12-2014
  Posts
  126
  Uploads
  5

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by anesi View Post
  Sa per dga eshte shum e vertet se me satelit eshte dicka shum ndryshe nga IPTV fotografi shum e qart e jo iptv por me leht te themi se me iptv nuk ka nevoja per pjata apo anten satelitor sistem shum me i leht nga satelit me paisje !!
  ja dhe nje lloj dekoderi tj me DCQAM
  DIGICLASS Germany, HD-740 Mini + 1An IPTV vete 60 euro se cfare hap te na njoftoje ndonje qe ka sistemin dcqam


 10. #620
  Senior Member
  Join Date
  29-03-2008
  Location
  Neper Bote
  Posts
  136
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Pershendetje
  Nje miku im ka mare nje aparat EDISION PICCOLLO 3IN1 PLUS CI
  por nuk di si futet nje cline ,
  nese dikush ka pak kohe te ma shpjegoje,
  faleminderi miq

Page 62 of 62 FirstFirst ... 12375257606162

Similar Threads

 1. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 2. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 3. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •