Page 66 of 102 FirstFirst ... 164156616465666768717691 ... LastLast
Results 651 to 660 of 1020

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #651
  Senior Member
  Join Date
  10-11-2012
  Posts
  314
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Sandri!
  Fati54 ka tė drejtė.Elite HD ėshtė i thjeshtė.por me cilėsi tė dobėt.Kurse IPTV SHQIP ėshtė shumė i kompletuar dhe me cilėsi shumė tė mirė. Nuk di nėse mund ta instalosh nė televizorin tėnd.Unė e kam provuar vetėm nė box android.Kush e ka provuar tė japė ndonjė mendim.Falemnderit!

 2. #652

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Per kanale tv hidhi nje sy UKTVNOW dhe Mobdro , shiko edhe ALBsport Tv dhe Ontv Albania ne playstore. Per filma dhe seriale shiko Terrarium TV.

 3. #653
  Senior Member
  Join Date
  21-09-2015
  Posts
  111
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Shkoni te http://dimitrology.com/ klikoni ke android app dhe diku mė poshtė do gjeni Live tv/iptv apk do gjeni disa App qė nuk janė nė playstore dhe shkarkoni Live TV jam I kėnaqur me kėtė App. Nė kėtė faqe keni edhe adons pėr Kodi nėse ju pėlqen mė jepni njė mendim si ju duket?????

 4. #654
  Senior Member
  Join Date
  21-09-2015
  Posts
  111
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Nėse lejohet moderatorėt mund ta fshijnė

 5. #655
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  806
  Uploads
  1

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by rihatakud View Post
  Sandri!
  Fati54 ka tė drejtė.Elite HD ėshtė i thjeshtė.por me cilėsi tė dobėt.Kurse IPTV SHQIP ėshtė shumė i kompletuar dhe me cilėsi shumė tė mirė. Nuk di nėse mund ta instalosh nė televizorin tėnd.Unė e kam provuar vetėm nė box android.Kush e ka provuar tė japė ndonjė mendim.Falemnderit!
  Nėse ėshtė TV Android instalohet pa kurrfarė problemi.... Njėsoj si nė box Android... apo telefon Android...

 6. #656

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  @bootlogo @sinani ju falenderoj per ndihmen. Nuk po arrij te kuptoj se cili nga versionet KodiDirect apo KodiLite eshte i suportuar pasi pashe qe ndonje version ipk nuk ka per enigma2. Kam frike qe per nje dekoder me memorie ram te vogel shkon ne crash (qofsha i gabuar).

 7. #657
  Senior Member
  Join Date
  04-01-2007
  Location
  Sometimes near sometimes far
  Posts
  102
  Uploads
  0

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by kapedani82 View Post
  @bootlogo @sinani ju falenderoj per ndihmen. Nuk po arrij te kuptoj se cili nga versionet KodiDirect apo KodiLite eshte i suportuar pasi pashe qe ndonje version ipk nuk ka per enigma2. Kam frike qe per nje dekoder me memorie ram te vogel shkon ne crash (qofsha i gabuar).
  Eshte e vertete ajo qe thua ti qe e trash aparatin ose me keq akoma krijon crash.
  Une nuk futem tek personat entuziaste per Kodin ne aparat Enigma 2 :)

 8. #658
  Senior Member
  Join Date
  05-08-2013
  Location
  Europe
  Posts
  235
  Uploads
  8

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Kodi eshte nje paracetamol per te gjithe ato qe duan te shohin "pa asnje kryq leku"nese do te shohesh nje ndeshje futbolli, do te duhen 180minuta ne vend te 90 qe zgjat ndeshja,me perjashtim te filmave.

 9. #659

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Ne fakt e doja vetem per te pare filma :)

 10. #660

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Shkarkoni acestream dhe stream controller per te pare ndeshje futbolli ne android

Similar Threads

 1. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 2. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 3. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •