Page 72 of 72 FirstFirst ... 22476267707172
Results 711 to 714 of 714

Thread: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

 1. #711
  Senior Member
  Join Date
  10-01-2013
  Posts
  255
  Uploads
  2

  Re: Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing

  Quote Originally Posted by zLINK View Post
  Avash se na e mbushe mendjen > hahah LoL .. Skam perse per dicka qe te gjithe e dine sa ka vonesa? Sa per personat qe me dergojne per kanalet Premium Pa date skadence, perfituan dy persona me shume nuk mundem ? Do shikoni qe do gjeni LISTE perfekte qe smungon asgje perfsh dhe SKY ITALIA FULL HD
  falenderoj zLINK per bujarine e vecante qe tregoj! flm

 2. #712
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  741
  Uploads
  1

  Re: Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  A din tė mė thotė dikush, pse nuk hapet Premium sport HD, nė multi stream? Nė se ėshtė punė linje, ka ndonjė ndihmė?

 3. #713
  Moderator kapoaug's Avatar
  Join Date
  14-10-2008
  Location
  Ska Ēte duhet ty..
  Posts
  1,289
  Uploads
  17

  Re: Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by fati54 View Post
  A din tė mė thotė dikush, pse nuk hapet Premium sport HD, nė multi stream? Nė se ėshtė punė linje, ka ndonjė ndihmė?
  Eshte i bllokuar nga vete provideri. Eshte vizibel vetem ne tokesor ne itali..ne multistream nuk hapej Premium crime hd me pare. Tani hapet premium crime hd. Por eshte mbyllur premium sport hd dhe sd

 4. #714
  Contributing Member
  Join Date
  10-03-2007
  Posts
  741
  Uploads
  1

  Re: Cardsharing - Vetėm Shkėmbime CCcam, IPTV, etj - ose Linja Falas!

  Quote Originally Posted by kapoaug View Post
  Eshte i bllokuar nga vete provideri. Eshte vizibel vetem ne tokesor ne itali..ne multistream nuk hapej Premium crime hd me pare. Tani hapet premium crime hd. Por eshte mbyllur premium sport hd dhe sd
  Faleminderit, mirė qė ėshtė dhe kaq...

Page 72 of 72 FirstFirst ... 22476267707172

Similar Threads

 1. Info Diskutime-te-Pergjithshme-mbi-IPTV-CardSharing
  By durresi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 05-03-2016, 21:43:18
 2. Info Diskutime te Pergjithshme mbi IPTV, CardSharing...
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 998
  Last Post: 04-10-2015, 20:30:57
 3. Old Diskutime te Pergjithshme mbi CardSharing
  By Mr-Bledi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1001
  Last Post: 06-01-2015, 20:31:44
 4. Old Diskutime te pergjithshme mbi CardSharing
  By supervisor91 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1000
  Last Post: 18-03-2013, 02:09:39

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •